2726
عنوان

پسری ک بعد شیش سال بیخیالت شه

302 بازدید | 26 پست

پسری ک بعد شیش سال بیخیالت شه هرکاری خاست براش کردم ارومش میکردم سنگ صبورش بودم همیشه هواشو داشتم ولی اون ازم سرد شد خیانت کرده بود و دروغم میگفت بخشیدمش چطوری بعد شیش سال این همه بی محلیه رو تحمل کنم و جدا شم

در انتظار ارامش . .♡️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بعد یکسال باید کات میکردی چون اگر بگیر بود همون سال اول میگرفت 

قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑  کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                      رنگ امضامو عوض کردم صفا کردی؟😁 

ببخشید اسی من سهمیه تاپیکام تموم شده یه سوال دارم از بچه ها

ببینید من عشقم بعد دوماه برگشت حالا دیشب و پریشب من در حد متوسط باهاش حرف زدم دیشبم گفت اهنگ جدید میخادو اینا امروز واسش ۴ تا اهنگ فرستادم سین کرد ج نداد 

بنظرتون منظورش چی بوده من اشتباه کردم؟

کاربری دست دونفره
2706