2733
2734
عنوان

تکونای کم جنین تو هفته 32

| مشاهده متن کامل بحث + 7008 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از 5 ماهگی درد پری داشتم هفته ای 1 دونه امپول فمولایف میزنم تا تقریبا 30 که انقباض هم اضافه شده شکمم سفت میشد با دردای منظم 5 دقیقه یه بار رفتم بیمارستان معاینه شدم دهانه رحمم بسته بود و نوار قلبش خوب بود گفت برو هر موقع دردت گرفت بیا همچنان درد میاد و میره ولی شدید نیست یهو 1 ساعت منظم میشه بعدش قطع میشه
2738
منم امپول پرولوتون میزنم هر هفته یکی وامپول بتامتازون هم زدم برای تسریع ریه نوزاد البته من تاحالا شکرخدا مشکلی نداشتم دکترم به علت سابقه زایمان زودرس قبلیم این داروها رو داده وتو هفته 14 هم سرکلاژشدم کسی میدونه این امپولای پرولوتونو تا هفته چندم باید زد اخه از ماه چهارم تا الان که تو هشت ماهم میزنم باسنم ابکش شده مخصوصا که این امپولا غلظتشون زیاده وتا چند روز جاش ورم میکنه
خداجونم پسرمو به خودت سپردم
نگران نباش ستاره جونم تا میتونی استراحت کن ومایعات زیاد بخور دکتر من میگفت از هفته 34 که بچه دنیا بیاد مشکلی نیست انشالله که تا هفته 37 میرسیم خدا بزرگه توکل کن به خدا
خداجونم پسرمو به خودت سپردم
2706