2726
عنوان

به هیچ بچه ای هیچ برچسبی نزنیم🌱❤

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چه نکته ی خوبی مچکریم استارتر❤✌️

من خیلی ازین نکته برای پسرم استفاده کردم و نتیجه ش براش عالی بوده واقعا دلم خواست سهیم شم.

هرچند هنوز دور و بری ها اصراااااار دارن که بگن شایان مهربونه شایان باهوشه شایان صبوره ...

و من هی جواب میدم که نه شایان لزوما مهربون نیست الان انتخابس این بوده که مهربونی کنه شایان تلاش کرده شایان صبوری کرده 😠😠

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤
2728
بازم بگو،کتاب خوب، نکته خوب  منم پسرم 7سالشه مطالعه میکنم، سعی میکنم مامان خوبی باشم...

ما همگی مامانهای خوبی هستیم چون تلاش میکنیم خوب باشیم و همین کافیه❤

من خیلی ازین نکته برای پسرم استفاده کردم و نتیجه ش براش عالی بوده واقعا دلم خواست سهیم شم. هرچند هن ...

چه مادر آگاه و فهیمی تبریک میگم بهتون 

من فعلا ۱۸ سالمه ولی از همین الان در مورد اینجور چیزا مطالعه دارم 

شما هم اگر کتاب یا منبع خوبی دارید معرفی کنید بعد دوران کنکور سر بزنم 

ای شه شطرنج فلک مات مرا برد تورا🧡
چه مادر آگاه و فهیمی تبریک میگم بهتون  من فعلا ۱۸ سالمه ولی از همین الان در مورد اینجور چیزا م ...

وای چه قشنگگگگگگگگگ که ازین سن به فکر هستید ...

آفرین کیف کردم مامانِ آینده ...

حتما کتابایی که مفید بوده برام مینویسم اینجا

من خودم بچه اول بودم.

فک کنم مامانم برای اینکه منو کنترل کنه خیلی از برچسب مهربون استفاده کرده و شایدم زیاده روی کرده‌...

من الان با این سن م مادر دو بچه ام اگه بخوام یه وقتی مخالفتمو ابراز کنم یا جواب بی محلی داداشمو با محلی بدم انگار یاد این میفتم که نه من خواهر مهربونه ام من حق ندارم نامهربونی کنم ....

این زخمیه که برچسب مثبت روی بچه ها تا آخر عمرشون به جا میذاره

سلام خوبی ؟ عزیزم منتظر بودم تاپیک در مورد انرژی های زنانه بزنی و منو تگ کنی  اگه تاپیک با این ...

اخ اخ حتما 💔

راستش خواستم از کتاب ش رفرنس بدم که دقیق باشه مطالب بخاطر همین یه کم دیر شد 

2706