2410
2553
عنوان

به هیچ بچه ای هیچ برچسبی نزنیم🌱❤

454 بازدید | 33 پست

نه به بچه خودمون

نه به بچه دیگران،

هیچ برچسبی نزنیم ...

نه برچسب مثبت نه برچسب منفی ....

برچسب منفی که تکلیف ش روشنه میدونیم چرا نباید بگیم خنگ؛ نادون، شلخته؛ بی ادب؛ دروغگو ...

اما برچسب مثبت هم به همون اندازه آسیب زاست ...

ما حق نداریم به یه بچه بگیم صبور؛ مهربون؛ باهوش، ....

چون هربار که بخواد انتخابی غیر از اون برچسب داشته باشه دچار اضطراب میشه و یه عمر برای حفظ برچسب های مثبتی که لزوما انتخاب ش نبودند کلی استرس تحمل میکنه ....

هروقت بچه کار خوبی کرد میتونیم رفتارشو تحسین کنبم

بگیم : آفرین که به خواهرت مهربونی کردی

نگیم: آفرین چه پسر مهربونی

بگیم: ممنونم ازت که صبوری کردی

نگیم: به به چه پسر صبوری

بگیم : آفرین که با تلاش ت این موضوع رو فهمیدی 

نگیم: چه پسر باهوشی

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

چه نکته ای 👌

❌صرفا جهت کمک به مردم غزه❌👇.             از طریق شماره حساب های موجود در لینک زیر متعلق به بنیاد خیریه ام الیتامی الخدیجه الکبری، می‌توانید در توزیع مایحتاج مورد نیاز میان مردم غزه سهیم شوید. جهت اطلاع ازجزئیات حساب ها، عضویت در کانال های مربوطه و اطلاع از روند کار خیریه، بررسی چگونگی انتقال به مردم غزه و تهیه اقلام غذایی وارد این لینک شوید👇https://zil.ink/bonyadkhadijah 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

عالیی👍

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2714

کاش همه فهم و درک تورو داشتن

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
از بذل محبت ت خجل ام خواهر💔

دشمنت شرمنده گل جان❤️‍🩹

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره                                       
2706