2737
2734
عنوان

۲۵ کیلو لاغر کردم، سلامت هم شدم. بیاید بگم چطور

| مشاهده متن کامل بحث + 17711 بازدید | 113 پست
سلام عزیزم،خوبی؟دوست عزیز من۱۵ کیلو اضافه وزن دارم ،کم کاری تیروئید دارم،تنبلی تخمدان وکبد چرب دارم. ...

سلام عزیزم

مرسی

راستش نمیدونم، چون ریزش مو به خیلی عوامل بستگی داره.

فایل های معرفی قانون سلامتی عباس منش رو سرچ کن، توی سایتش نگاه کن، تمام مشکلاتی که نام بردی، توی دوره اش راه حل داده.

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام. اینکه ناهار حذف میشه، صبحانه و شام و میان وعده هام تاثیرگذارن. کل پست هارو با دقت و حتی چ ...

سلام مجدد ببخشید من زیاد سوال میپرسم ، پستها رو خوندم شما تو این ۳ماه تقریبا ماهی ۸ کیلو کم کردید درسته؟اونوقت ضرر نداره تو یه ماه اینقدر کم کنی؟ بعد شما برنج تو هفته چند بار و هر بار چند قاشق میخوردید؟ و اینکه بیشتر گوشت میخوردی و میوه هم اصلا نخوردی.یعنی من با این روش شما تا عید چند کیلو میتونم کم کنم؟

2728
سلام مجدد ببخشید من زیاد سوال میپرسم ، پستها رو خوندم شما تو این ۳ماه تقریبا ماهی ۸ کیلو کم کردید در ...

چقدر سوالات سختی 😅

اینقدر راحت وزنم کم میشد که دیگه درگیر تعداد دفعات فلان غذا یا تعداد قاشق ها، یا اعدد روی ترازو نبودم.

میوه میخوردم، ولی اولش اگه عجله داری، نخوری بهتره. یا کم بخور، چون مولتی ویتامین میخوری، مشکلی پیش نمیاد.

حداقل فکر کنم ۱۰ - ۱۲ کیلو کم کنی، چون به خودت بستگی داره که چقدر کامل عمل کنی، مثلا بتونی جلوی وسوسه هارو بگیری.

در مورد مشکلی پیش اومدنش، من تجربه ام رو گفتم، از شرایط بدنی ودرونی شما اطلاعی ندارم، پس نمیتونم نظر بدم. شما طبق صلاح دید خودت، یه برنامه غذایی واسه خودت بچین، و این اصل هارو درونش قرار بده.

ولی من همیشه این سوال توی ذهنم هست:

چرا هر روز اونم چندبار میشه (آرد، نشاسته) برنج و ماکارونی و سیب زمینی و نون، کیک و شیرینیجات و ... اونم چند وعده، میشه خورد، نمیشه هر روز گوشت خورد؟

اگه آسیبی هم باشه، همین هر روز نون و برنج و نشاسته و قندیجات خوردن هم آسیب زنندست. اگه حذف نمیکنیم، حداقل تعادل برقرار کنیم.

موفق باشی عزیزم 🌹

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.
چقدر سوالات سختی 😅 اینقدر راحت وزنم کم میشد که دیگه درگیر تعداد دفعات فلان غذا یا تعداد قاشق ها، ی ...

مممنون عزیزم.تو رو خدا همراهم باشید تا بتونم لاغر شم.ببخشید من یه خرده گیج شدم الان من میخوام شروع کنم نباید اصلا نون و برنج بخورم؟ همش باید گوشت بخورم درسته؟ بعد اگه بین دو وعده گشنم بشه چی میتونم بخورم؟

2738
خانم تو رو خدا جوابم رو بدید 😢😢😢😢

عزیزم من پزشک تغذیه نیستم، و گفتم که چون از بدن شما خبر ندارم، نمیتونم همینجوری یه نظر بدم. 

من تجربه ام رو گفتم و بیشتر از این نظری ندارم. شما تمام نوشته ها رو دوباره مطالعه کنید، نکته برداری کنید، خودتون تصمیم بگیرید و عمل کنید.

[QUOTE=272047121]عزیزم من پزشک تغذیه نیستم، و گفتم که چون از بدن شما خبر ندارم، نمیتونم همینجوری یه نظر 

عزیزم ممنون از مطالب مفیدت و آفرین به اراده شما که با تغذیه سالم به این نتیجه رسیدی 

منم با همسرم شروع کردیم به این رژیم ولی واقعا نکنه هایی که گفتی عالی بود حتما قلم میگیرم درست میکنم 

فقط بگو چفدر قلم بگیرم و برای جندبار جواب میده این خیلی خوبه که برای استخوان و مو خیلی خوبه

خب با این توضیحات مهم حالا وعده های غذایی رو مینویسم، ولی نکات زیاد دیگه ای هم داره، که بعدش مینویسم ...

سلام عزیزم 

میشه بیشتر توضیح بدی 

صبح که بیدار میشی آبجوش و قهوه و .... 

صبحانه چی میخوری؟

ناهار چی؟

خدایااااا شکرت     

سوال دوستمون: 

عزیزم من یه سوالی دارم از شما میشه کامل توضیح بدی که چطوری انجام میدی این رژیم فست رو از چه ساعتی ت کی غذا میخوری و چه ساعتی خواب و فقط مایعات ممنون میشم

جواب من:

اولش فست های کمتر مثلا ۱۲ ساعته میرفتم، میتونی تایم فست شب باشه، و من چون راضی بودم و در توانم بود، ۳-۴ بار فست ۴۸ ساعته رفتم، یبارم ۷۲ ساعته، در طی این یکسال و نیم.

و الان دیگه شام نمیخورم تا فردا ظهرش، حدودا میشه ۱۶-۱۷ ساعت، بدن دریافتی های قبلی رو مصرف میکنه و می سوزونه، 

در کل روزه خیلی برای بدن خوبه، ولی روزه ی اسلامی، نوشیدن آب ممنوعه، درحالیکه فست که همون روزه ی غیراسلامی هستش، آب واجبه تا بدن درست کار کنه.

فقط مایعات باید مصرف کنی، آب یا چای یا قهوه بدون هیچ گونه شیرین کننده، چه طبیعی چه مصنوعی. حتی پودر خامه داخل قهوه هم نباید باشه.

یه نکته ای هم که هست اینه که هرچقدر آخرین وعده ی غذایی مثلا عصرانه، کربوهیدراتش بالا باشه، آدم زودتر گرسنه میشه و دلش ضعف میره، درحالیکه پروتئین و چربی حالا حالا آدمو میگیره و میل به خوردن نداره. 

[QUOTE=272047121]عزیزم من پزشک تغذیه نیستم، و گفتم که چون از بدن شما خبر ندارم، نمیتونم همینجوری یه ...

یبار درست کنی دستت میاد، یه قلم برای من حدود ۴-۵ بار میشه، میزارم غلیظ میشه، هربار یک لیوان.

سلام عزیزم  میشه بیشتر توضیح بدی  صبح که بیدار میشی آبجوش و قهوه و ....  صبحانه چی ...

الان چون دیگه توی وزن مد نظرم هستم، گاهی نون و برنج و سیب زمینی و ... میخورم، ولی کسی که می‌خواد لاغر کنه، ناهار باید از غذاهای مجاز بخوره.

صبحانه هم کلا از قبل این داستان هم میلم نمیبرد، نمیخورم اکثراً، یا بخورم هم نیمرو یا تخم مرغ آبپز دوتا خالی خالی.

سلام.همه رو خوندم.راستش زیاد برام مقدور نیست هر روز پروتیین و گوشت مصرف کنم.ممکنه روز در میان بشه.میخاستم‌ببینم اگه کربوهیدرات رو کم کنم بازم نتیجه میده ؟صبحانه رو هم حذف کنم عصر و ظهر فقط باشه.

خنده بر لب میزنم تا کس نداند غم من وگرنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت☺️
2706