2703
2553
عنوان

۲۵ کیلو لاغر کردم، سلامت هم شدم. بیاید بگم چطور

| مشاهده متن کامل بحث + 16526 بازدید | 113 پست
آیا بر ۹۰ کیلو هم امیدی هست البته من فکرامو کردم برم عمل اسلیو همسرم قبول نمیکنه 

این روش رو یکماه انجام بده، دیگه عمل از یادت میره، هم رژیمش خوشمزست هم سلامت بخش

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آیا بر ۹۰ کیلو هم امیدی هست البته من فکرامو کردم برم عمل اسلیو همسرم قبول نمیکنه 

تا الان ورزش رو امتحان کردی . من با پیاده روی و ورزش دوازده کیلو کم کردم تو دو سه ماه

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
2456

کالری شماری کاملا جوابگو نیست. بگید چرا؟؟

چون مثلا یک قاشق شکر با یه بشقاب گوشت، کالری یکسانی داره، اما اون شکره، هیچ‌خاصیتی به بدن نمیده، مواد مغذی به بدن نمیرسه، و کسی که کالری شماری میره، اتفاقی که می افته، حداکثر کالریش رو دریافت کرده، ولی، ولی مواد مورد نیاز بدنش رو نه....بعدش موهاش میریزه، معده درد میگیره، یا از کمبود مواد مغذی انرژیش می افته، و بعدش بی خیال میشه...که خوب کاری کرده البته 😄

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.
2714

ورزش خیلی خوبه، درحد پیاده روی یا رقص یا تحرک یک ساعت هر روز داشته باشید. چون برای بدن واجبه.

ورزش های سنگین نه هاااا.... سبک.

ولی لاغر کردن با ورزش، سخته، چون نمیشه همیشه باشگاه رفت.

مواد غذایی ۸۵ درصد در اندام ما تاثیرگزاره. و ورزش و تحرک سبک۱۵ درصد. پس اونایی که برای لاغری فقط ورزش میکنن، مطمئن باشید جواب نمیده، یا کاهش وزنتون حفظ نمیمونه.

تو چند وقت ۲۵ کیلو کم کردی عزیزم

سه ماه عزیزم، از عید، و ثابت موند دیگه.

2706