2726

چندجا دوستام پرسیدن، گفتم تاپیک بزنم.

البته هدف اصلی من در استفاده از این رژیم این بود که سیستم تولید مثلم درست تر کار کنه، که انشالله باردار شم. و در کنارش لاغر شدن هدف دومم بود.

اول باید توضیح بدم یسری چیزا درمورد مواد غذایی و واکنش بدنمون رو، بعد رژیم رو‌بنویسم.

و البته از قبل تایپ نکردم، الان میخوام همینجا تایپ کنم.

پس صبور باشید لطفا...

شرح حال خودم: قدم ۱۵۷ و وزنم ۷۶ بودم، از نوجوانی اضافه وزن داشتم، همیشه در تقلا بودم ولی شکست بود.

آرزوم بود به ۶۰ برسم، ولی از عید به ۵۲ رسیدم، و ثابت هم مونده. و نه تنها عوارض نداشته، بلکه از اون مهمتر سلامتی هام برگشته. مثل درد ۱۷ ساله ی پریودی که هربار باید امپول و شیاف و سرم میزدم... و فکر میکردم این عیب منه، پذیرفته بودمش. و وقتی رفع شد، هی گفتم خدایا تو شفام دادی. واقعا فکر نمیکردم شفا پیدا کنم.

پوست صورتم صافتر شد. درد کمرم از بین رفت و یکسری اینچزا خوب شد...

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لایک لطفا

به جای کوچک کردن دیگران خودت بزرگ شو!به جای ارزوی شکست برای افرادموفق خودت هم تلاش کن وموفق شو!وبه جای نشست وحسرت خوردن بلندشووبرای ارزوهایت بجنگ.فراموش نکن:کسی که توهین میکندخودش رو زیرسوال برده کسی که تحقیرمیکند خودش راخوارکرده!وکسی که می رنجاند دیریازود تاوان خواهدداد!نه خرافاتیم نه سطحی نگر !به چوب انتقام خدابدجوراعتقاددارم.

دسته بندی تغذیه کلا سه نوع هستش:

۱. کربوهیدرات که میشه: نون برنج سیب زمینی، حبوبات، میوه ها، هرآنچه آرد و شکر دارن، عسل، خرما، مغزیجات و ...

۲. پروتئین: هرگوشتی، هرجای حیوان، مرغ، ماهی، میگو، گوشت قرمز، بوقلمون و...اب قلم، کله پاچه، پای مرغ، جیگر، سنگدان، قلوه، ماهیچه وهمه چی از حیوان و البته تخم مرغ.

۳.چربی حیوانی.

مشکل زمانه ی الان اینه که، کربوهیدرات به دفعات زیاد و مقدار زیاد وارد بدن میشه که هم دور کبد(در شکم) انباشته میشه و هم، مسلما هم مواد مغذی کمتری نسبت به پرتئین داره. مخصوصا برنج و‌ماکارونی و نون، سیب زمین که خاصیتش با گوشت قابل مقایسه نیست.

اینارو با یه تعادلی مصرف کردم، که هم مواد مغذی به بدنم رسید، و سالم تر شدم، هم چربی انباشه در بدن کاهش پیدا کرد.

تجربه لاغری راحت تر و زودتر و ماندگار دارم، تاپیک زدم، بخونید. امیدوارم کمکتون کنه و دیگه درگیر چاقی نباشید.
دقيقا من الان قد و وزن قبل لاغري شمام چندسالتونه؟ ني ني اصلا نداري؟ بوگو چكارا كردي؟!

۳۳ سالمه، هنوز نی نی دار نشدم. دارم تایپ میکنم عزیزم

2706