2726
عنوان

نکاتی برای آماده شدن برای زایمان طبیعی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1422931 بازدید | 27469 پست
خخخخ نه اما وقتی میاد دنیییا همه دردا تموم میشه دیشب همه خانومای سزارینی بچه هاشون گریه میکردن چون ش ...

راستی بیمارستانت خصوصی بود یا دولتی ؟

وااای من دارم میمیرم از استرس 

چقدر تو بیمارستان موندی؟

بچه کجایی؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من ۲۸هفته و ۶روزم  دختردارم 😍 ۲۴ساله

سلام 

هفته بارداریمون مثل همه

از بخیه نترسید چیز وحشتناکی نیست

رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا

[QUOTE=72198240]من ۲۸هفته و ۶روزم  دختردارم 😍 ۲۴ساله [/QUOTاخه مبارکه عزیزم جان منم دختر خیلی دوست دارم ایشالله به سلامتی ولی هنوز زوده الان ازین روزا استفاده کن هفته ۳۸ به بعد دیگ استرس خودش میاد این روزاتو با فکر ب زایمان خراب نکن دعا زیاد بخون قران سوره نور و یس و یوسف و یونس خیلی خوبن و انشقاق درد زایمانو کم میکنه 

[QUOTE=72198240]من ۲۸هفته و ۶روزم  دختردارم 😍 ۲۴ساله [/QUOTاخه مبارکه عزیزم جان منم دختر خیلی ...

ممنون عزیزم 

منم خیلی دوست دارم دختر 😍

اره واقعا استرس ادمو ازکارای دگ میندازه 😯

حالا دارم سعی میکنم بهش فک نکنم 

دعا کن برام 

انشقاق و... میخونم 👌

ممنون عزیزم  منم خیلی دوست دارم دختر 😍 اره واقعا استرس ادمو ازکارای دگ میندازه 😯 حالا دارم ...

البته میگن بهتره انشقاق رو ماه های اخر خوند ولی من از اول بعد هر نماز میخوندم 

سلام دوستان ممنون از تاپیک خوبت.

من هفته ۱۸ ام تازه سونوی انومالی دادم خوب بود.

من کسی رو ندارم که بگه چی بخورم چی نخورم خیلی تنهام. 

هر روز یک مشت اجیل( پسته انجیر عناب فندوق بادوم ) میخورم 

۵ واحد میوه میخورم  پرتقال نارنگی لیمو شیرین انار

شیرم تقریبا روز در میون میخورم

نمیدونم چیزایی که میخورم خوبه یا بد یا چی باید بخورم که برا این ماه ۴ که توشم خوب باشه.

لطفا راهنماییم کنین

خداروشکر
سلام دوستان ممنون از تاپیک خوبت. من هفته ۱۸ ام تازه سونوی انومالی دادم خوب بود. من کسی رو ندارم که ...

عزیزم خوبه زیاد نگران نباش 

الان فصل به هست به و انگور و سیب و انار خوبه

سه شیره برا کم خونی عالیه

شربت عسل آبلیمو

بادام روزی 14 عدد انجیر 7 عدد زیتون 7 عدد خرما 3 عدد طب سنتی توصیه میکنه 

رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا
عزیزم خوبه زیاد نگران نباش  الان فصل به هست به و انگور و سیب و انار خوبه سه شیره برا کم خونی ...

سلام ممنون از راهنماییت عزیزم . خیلی جای خالی یک  خواهر و حس میکنم 

سه شیره چیه؟ از کجا بگیرم

خداروشکر
سلام ممنون از راهنماییت عزیزم . خیلی جای خالی یک  خواهر و حس میکنم  سه شیره چیه؟ از کجا ب ...

خواهش میکنم خانومی

سه شیره ترکیب مساوی شیره های انگور، خرما و انجیره. شیره توت هم اضافه کنید میشه چهار شیره هر دو عالیه من خودم تازه شروع کردم خیلی تو خوردن تنبلی میکنم 

من ۲۸هفته و ۶روزم  دختردارم 😍 ۲۴ساله

منم 28هفته ام و دختر دارم.

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
2706