2410
2553
عنوان

گفتگو پیرامون قرآن🌱

295 بازدید | 43 پست

بچه ها سلام.

با احترام به همه ی کسانی که قرآن رو کتاب آسمانی نمی دونند و یا به کتابهای آسمانی پیش از قرآن مومن اند؛ 

خواهش میکنم که فقط کسانی که قرآن رو کتاب آسمانی و وحی میدونند در این تاپیک حضور داشته باشند.

ممنونم از همه تون🌱❤

مادرِ من زمین؛ معلم ِ من طبیعت و راهنمای من شهودم است 🌱❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من علاقه دارم که در این تاپیک راجع به موضوعات زیر صحبت کنیم:

۱.چیزهایی که خودمون از قرآن دریافت کردیم

۲.مسائل علمی ای که با قرآن تطبیق دارند و به فهم معجزه بودن این کتاب کمک میکنه

۳‌چطور این کتاب زندگی ما رو غنی میکنه؟

۴.چیزهایی که از قرآن نمی فهمیم رو چطور کنار هم بهتر بفهمیم

2456
من به قران اعتقاددارم وکتاب اسمانیه منه میشه ی سوالی ک چندروزه ذهنمو مشغول کرده رو کنم شاید اینجاکسی ...

بفرمایید عزیزم

2714
چه تاپیک قشنگی پراز حسای قشنگ و مثبت خوش عطروبو واقعا قلبم اروم شد    

ویژگی مومن آنست که مومن در کنار مومن آرام گیرد🌱❤

بفرمایید عزیزم

من مدتیه به کمک مدیتیشن موفق شدم مدت کوتاهی به دنیای دیگه ای برم (اسمش شیفتینگ یا دنیای موازیه)وانقدر همه چی درست واقعیه که دقیقا مثل همین دنیاست وارامش خیلی عجیبی میگیرم ازاینکار اما میخوام بدونم کسی هس ک بدونه نظر قران دراین مورد چیه؟چون تو گوگل سرچ میکنم میاره که هیچ گناهی نیست وظاهرا توقران از دنیای موازی بحث سده اما دقیق نمیتونم پیداش کنم کجا هست وچی گفته شده 

من یکی از زیبا ترین چیزهایی که از قران دریافت کردم جایگاه زن ،ارزش و جایگاه حق الناس ،امانت بودن فرزند و تلاش در تربیت فرزند و حق و حقوق فرزند به پدر و مادر ،جایگاه انسان ،و مهمترین چیز اینه که قران دین اسلام رو دین انسانیت معرفی میکنه و در نزد خداوند زن ومرد بودن فرقی نداره بلکه اعمال انسان مهمه

یکی یکی یبریم جلو موضوع اول رو اول شفاف کنین

خوبه عالیه ممنون.

ببینید وقتی قرآن رو مطالعه میکنید به عنوان کتاب آسمانی یک سری دستورات داره و شما دریافت هایی از اونها دارید.

من دوست دارم راجع به دریافت هامون گفتگو کنیم.

مثلا سوره بقره که باز میکنیم یک الگوریتمی داده میگه که:

شکی نیست که این کتاب هدایت است برای متقین/ کسانی که ایمان به غیب دارند/ نماز برپا می دارند / و زکات می دهند.

خیلی دریافت عمیقی دارم ازین شروع قرآن.

که داره اعلام میکنه این کتاب برای همه هدایتگر نیست بلکه باید یک سری ویژگی در خودت ایجاد کنی بعد بیای هدایت بطلبی🌱❤

2706