2726
عنوان

روزهای من

| مشاهده متن کامل بحث + 83997 بازدید | 874 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
@سرسبزخانم    

مرسی که تگم کردی عزیزم. همشو خوندم..فک کنم نظرمو بگم ناراحت شی.پس بهتره سکوت کنم و به خوندن نوشته های جدیدت ادامه بدم

گاهی وقتا باید نقطه بذاری.  باز شروع کنی‌... باز بخندی...   باز بجنگی...🙃
مونا جون در ادامه جریانات زندگیت حتما منم تگ کن الانم از رو لایکت اومدم این تاپیکتو دیدم!داستان زندگ ...

حتما تگتون می کنم، البته گاهی اینجا می نویسم، اگر فرصت داشتین سر بزنین اینجا رو

واقعا کاش در چارچوب دنیای دیگه ای متولد شده بودم

مرسی که تگم کردی عزیزم. همشو خوندم..فک کنم نظرمو بگم ناراحت شی.پس بهتره سکوت کنم و به خوندن نوشته ها ...

خواهش می کنم، ممنونم که مراقب احوال خواننده پیامتون هم هستین،

ولی می خوام که بدونید من فکر نمی کنم که کارهام و رفتارهام درسته، اینا چیزایی هست که در توانمه بر اساس شرایط و ظرفیت روحیم

میشه بگی شوهرتون اولای ازدواج چیکارکردکه اینقدناراحتید

طولانیه عزیزم، یادآوریش با جزییات هم ناراحتم می کنه ، ولی حرفای منو قبول نمی کرد خیلی توی پروسه عروسی و بیشتر حرف های خانوادشو قبول داشت، 

و اینکه من توقع داشتم در برابر بی احترامی های خانوادش به من از محبتش بهشون کم کنه که این اتفاق نیفتاد، و هنوزم نیفتاده چه بسا حمایتش بیشتر هم شده، ولی من نسبت به این موضوع بی تفاوت شدم دیگه

بنظر من همسرت چیزهای دیگه ام ازت پنهون کرده و این پنهون کاری حتما دلیلی که در آینده معلوم میشه

همسرم صداقتش همیشه روی ۹۰ درصده اینو می دونستم از اول ، یه سری چیزا رو من نمی دونم و می دونستم که نمی دونم ، ولی فک نمی کردم انقدر بزرگ باشه 

2706