2726

ما امروز چک داریم ۲ روز پیش ماشینمون رو فروختیم قرار شد امروز صبح نقد بریزه به حساب تا دیشب  ساعت ۱۰ یه دفعه زنگ زده که ۴-۵ روز دیگه پول میریزم با اینکه میدونست ما چک داریم و تحت فشاریم . حالا دیشب ماشین رو گذاشتیم دیوار امروز یکی ساعت ۷ میخواد بیاد ببینتش دعا کنید پسند کنه بعدش پول رو بریزه ما هم بریزم به حساب طرف . 

اون طرف خودش خونه قولنامه کرده چک داده ما پول رو به حساب نریزیم معامله اون به هم میخوره ضررو زیانش هم میفته گردن ما .

تو رو به فاطمه الزهرا قسم دعام کنید دارم سکته میکنم . از ساعتی که اون اقا زنگ زده من دارم گریه میکنم یه سره تا الان . تپش قلب شدید دارم . قلبم داره کنده میشه از نگرانی . خواهری کنید در حقم دعا کنید شاید خدا صدای شما رو شنید ابروی ما رو خرید ...

اجرتون با فاطمه الزهرا

به نیت همتون یه زیارت عاشورا میخونم ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چقد مضطربی  برگشت بخوره ۴،۵روز مهلت میکیری  چیزی نمیشه که

مهلت نمیده حتی یه روز. معامله طرف بهم بخوره ضرر و زیانش خیلی زیاده میفته گردن ما 😭😭😭

2728

ان شاءالله خدا خودش امروز یه فرجی براتون بکنه🤲

جسارتا میشه بپرسم مبلغ بدهیتون چقدره؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

منم استرس بگیرم دچار حمله عصبی میشم تمام بدنم رعشه میگیره اصلا نمیتونم خودم رو کنترل کنم . خیلی حال بده احساس میکنم میخوام سکته کنم 

خدایاااااااااا 😭😭😭😭

عزیزم مشکلت حل شد ؟

سلام عزیزم .اره  یه مقدار قرض کردیم بعد ماشین رو زیر قیمت 8 صبح یه مشتری تو دیوار واسش پیدا شد اونم یه مقدار زد به حساب جور شد دقیقه نود . ولی با شوهرم مردیم و زنده شدیم . بدترین شب تو ده سال زندگیم بود واقعا...

سلام عزیزم .اره  یه مقدار قرض کردیم بعد ماشین رو زیر قیمت 8 صبح یه مشتری تو دیوار واسش پیدا شد ...

خدا رو شکر عزیزم 

منم بعد نماز صبح دعات کردم 

ان شاالله خدا به زرق مادی و معنویتون برکت بده

بقیه الله خیر لکم ان کنتم مومنین 
2706