2410
2553
عنوان

در مورد محدودیت های نی نی سایت گفتگو کنیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 106832 بازدید | 3835 پست

منم اومدم😘😘💕💕💕

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
الان شده14سال😂😂😂 شما فک میکردی منم بعد هفت سال ریپلایتون کنم😂 البته اگه الان حضورداشته باشین و ...

نوشته ۷۹ سالشه😂😂😂

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم یادگاری بشم؛ روز بیستمه کرونا و در قرنطینه هستیم و من هلندم خستمو کلافه از هوای ابری و سکوته این خیابونها 🥴 ایشالا که هرچی از خدا میخوام تا ده سال دیگه ک اینو میبینم براورده شده باشه 🤣 گرچه شاید تا اون موقع امام زمان ظهور کنه و نشه سالن ناخن بزنم چون کلا فاز فازه مذهبی میشه 🤣 چبدونم رد دادم منم رفتم تو گنجه 🤪🤪🤪

2720

بیاید پربازدیدش کنیم

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
2714

منم پست میذارم جز افراد تاریخی محسوب بشم😂

هرچند میدونم زود میترکم 😢تو ۶ ماه ۳ تا کاربری عوض کردم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
کیییی؟😂😂

همون که ریپلای کردی😂😂😁😁

سلام ♡¤♡¤

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
منم یادگاری بشم؛ روز بیستمه کرونا و در قرنطینه هستیم و من هلندم خستمو کلافه از هوای ابری و سکوته این ...

وقتی امام زمان بیاد دنیا اینقدر زیبا بشه که تو به این ارزوت بخندی و بگی چه ارزوی کوچیکی داشتم

خیلی دوست دارم بدونم اولین کاربر کی بود تنهایی چیکار میکرد باکی چت میکرد 😂😂

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

سلاااام منم اومدم یادگاری بنویسم اینجا الان روزای سختی رو داریم میگذرونیم روزای قرنطینه و کرونایی امیدوارم زودتر تموم بشه این روزا به امید روزهای خوش  

وزن اولیه ۶۴ 😓😓وزن دلخواه  ۵۷ من میتووووووونم💪💪💪💪تیکر خرید ماشینه بچه ها‌میشه دعا کنین ماهم ماشین دار بشیم😘🤗❤
2706