2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226494 بازدید | 28070 پست
ناز بانوووووووووو آی بانوووووووووووووووووو موفق باشیییییییی
غریبه جون نازبانو جونم خودم می آم خواستگاری دخترهاتون سن و سالم اصلا مهم نیستتتت من از این مادرشوهرهاشممممممم

عسلک جون درد کلیه داشتم خدا روشکر بهترمممممممم..

بهنوش جون خوبی داروهای خ ک رو استفاده می کنی ؟
خدایا،زندگیم را در دستان توانمندت قرار می دهم و به تو توکل می کنم که چراغ و هدایتگر راهم باشی.
ساراجونم خوشحالم که نی نی پسمله .............. ایشالله که صحیح و سالم بیاد بغلت ..........

غریبه جونم پس منتظر باش که دخترت عروس ساراجون میشه از الان ما شاهدیم .ههههههههههههههههههه

نازبانو ووووووووووووووووووو چرا اومدی نت ؟ مواظب خودت و چوجه هات باش گلم ..............

نگین جونم ایشالله که دفه بعد مامانی دوقلوهای ناز و گوگولی هستی .............

فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخمک گیری...خوابی پر از پروانه!

پرستارها و ماماها دور و برم می چرخند و سرشان به کار خودشان است. صدای دکتر را از پشت سرم می شنوم: پانکچره؟ بیهوشش کنین اومدم.

یکی می گوید چند تا نفس عمیق بکش. نفسم را می دهم تو و با یا اباعبدلله میدهم بیرون....

ادامه اش را از اینجا بخوانید لطفا:
http://khattedovom.blogfa.com/post/8
رَبِّ لَا تَـــــذَرْنِی فَـــــرْدًا وَأَنـــــتَ خَیْــرُ الْوَارِثِیــــــنَ...وبلاگ کوچک نقلی ام را آب و جارو کرده ام، قدمتان به روی چشم.
سلام ایتن جان شما چطوری خوبی ، من همون ماه اول داروهای خ ک رو مصرف کردم اما وقتی شیاف هارو استفاده میکنم خیییلی اذیت میشم از خارش و سوزش زیاد هم پوسته دفع نمیکردم برای همین توی اسن ماه دیگه مصرفشون نکردم
شما چیکار میکنی داروهارو مصرف میکنی ؟؟؟
2728
ناز بانو جونم مبارکه، خیلییییییس برات دعا میکنم
با تمانم وجود دلم میخواد نی نی ها ت بچسبن به دلت
ان شالله

سارا جون پسر گلت چطوره؟ خوشحالم که همه چیز خوب بوده عزیزم. انشالله به وقتش ناز و تپلی میاد بغلت
عسلک جونم تو چطوری؟ با دونر چه کردی؟

عاتکه ، سارسارک، رزا ، ایتن ، مامی عسل، امیدوار ، مامان غریبه , نگین و بقیه دوستان خوبم خوش و روبه راه باشید
سلام دوستای گلم

نازبانو جون واقعا از اینکه صدای خنده ات رو از پشت نت میشنوم خیلی خوشحالم . ایشالا به حق آبروی فاطمه زهرا جوابت هم مثبت میشه و یه جشن درست و حسابی میگیریم . ایشالا

غریبه جونم راست میگی مهم دخمل و پسمل هستن که باید همدیگر رو بپسندن . هههههههههه

عسلک جون ایشالا زودی هم نوبت شما بشه

آیتن جون بهتر شدی ؟

سیب جونم ایشالا خدا فرشته کوچولوی شما رو هم زودتر بفرسته و مامان بشی

بهنوش جونم مرسی دوستم

بقیه دوستای خوبم از صمیم قلب براتون آرزوی مادر شدن دارم.
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2738
یشی جون بله چون اسپرم در بدن زن 48 ساعت زنده است . مثلا فکر کن شما 12 ام تخمکت آزاد شده و 10 ام نزدیکی داشتی پس احتمال بارداری هست
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
سلام بچه ها یه سوال مهم دارم
من روز یک شنبه لاپراسکوپی کردم .قرار بود 5 روز بعد که جمه بشه طبق ماههای قبل پریود بشم که 1 هفته گذشت وخبری نشد موقعی که رفتم برای کشیدن بخیه هام دکتر بهم 2 تا آمپول پروژسترون داد .زدم ولی هنوز 5 روز گذشته پریود نشدم .آز حاملگی هم دادم منفی بوده .خیلی نگرانم آخه تا حالا سابقه عقب افتادن نداشتم
کسی هست بتونه منو راهنمایی کنه
نازی جون من تا حالا لاپارا نکردم ولی خیلی از دوستان بعد از لاپارا پریودشون عقب افتاده بوده نگران نباش ولی باز به دکترت بگو

***ختم سوره واقعه روز دوشنبه اول ماه (15مهرماه) و خواندن سوره واقعه به مدت چهارده روز***

http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=24379

خداجونم ممنون بابت معجزه های زیبایی که بهمون بخشیدی...خودت حافظ دوقلوهامون باش💑
2706