2726
عنوان

من دلم دوفلووووووووووو میخواد چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203466 بازدید | 1669 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ملیح جان خدا هر دوشو برات نگه داره . هر چی خیر و صلاحته عزیزم . من چون سنم طوریه که دیگه دیرتر نمیخوام بچه دار شم دو قلو میخوام م
ارشک پسر طلای مامان , خدایا هزار بار شکر به خاطره این معجزه
سیب جون میشه آدرس و شماره دکترتو واسم بزاری منم مشهدم میخوام زالو درمانی کنم
رَبِّ لاتَذَرنی فَرداً وَ اَنتَ خَیرُ الوارِثینَ وَاجعَل لِی مِن لَدُنکَ وَلیاً یَرِثُنی فِی حَیاتی وَ یَستَغفِرُ لِی بَعدَ مَوتی وَ اجعَلهُ
خَلَفاً سَویّاً وَ لا تَجعَل لِلشَّیطانِ فیهِ نَصیباً . اللّهُمَّ اِنّی اَستَغفِرُکَ وَ اَتوبُ اِلَیکَ اِنَّکَ اَنتَ الغَفورُ الرَّحیم
2728
سلام من تازه ازدواج کردم.با این سایت هم تازه آشنا شدم.از الان برای بارداری بایدکاری انجام بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عاشششششششششق دوقلوام.اما وزنم خیلی کمه.از هر راهی رفتم درست نشده.دوست جونا کمکم کنید.ممنووووووووووووووووووووووون.یه عالمه انرژی + برای همتون
فا فا جون کی نینی میخوای ؟ از 4ماه قبلش معمولا از میدنو اهن و ویتامین مصرف میکنن. به دکترت بگو 2قلو میخوای . اون راهنمائیت میکنه
37 کیلو فافا؟ مطمئنی ؟ چرا اینقدر کم؟ قبل از بارداری حتما پیش دکتر تغذیه برو . اینجوری 2قلو هم میخوای بیاری از بین میری دختر جون . بارداری و نگهداری 2قلو اصلا اسون نیست . کدوم شهری؟
فافا جون میتونی . من دوستم خیلی لاغره الان یه پسر 1ساله داره . من که حسرت میخورم به هیکلش الانم مثل دوران دختریشه هیچ فرقی نکرده . عزیزم 6ماه قبل اینکه بخوای باردار شی حتما برو پیش دکتر زنان . اون با توجه به وضعیت شما بهت برنامه غذائی میده و میگه چه قرصها و مکملهایی استفاده کنی . چون توده بدنی ات پایینه جا داری که هر قدر دوست داری غذا بخوری و بارداری وزنتم میبره بالا . غذا خور هستی یا نه؟

سیب جون خبری ازت نیست . چه خبر؟
سلام به هنگی...سرم خیلی شلوغه...این ماهم بری شذم:(دارم شوشو رو راضی میکنم که مرحله بعذ زالو رو برم....شدیییییذا مخالفه
امام رضا(ع): کسى که گِره از کار مؤمنى بگشاید و شادش کند، خداوند هم در روز قیامت، کارِ بسته او را مى گشاید..
2706