2733
2734
عنوان

من دلم دوفلووووووووووو میخواد چی کارکنم؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 203484 بازدید | 1669 پست
آخه همه روزش قمر در عقرب و لیله المحاق و این جور چیزاست
من کلا تخمکام بزرگه،همه فکر میکنن تنبلی تخمدان دارم(که ندارم)
دکترم سر اولی میگفت اگه قرص بخوری احتمال داره شش قلو بشه،
و حالا فقط لتروزل داده و آمپول نداده

اگه طولانی بشه انگیزمو از دست میدم
هی فکرای دیگه میاد سراغم که بچه اولم چی میشه؟
اپه استراحت مطلق شم چی؟
و....
وَ إِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَ لْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ(186) آپلود عکس رایگان و دائمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام غزاله جان،یاس جان و همه ِ دوست جونا، امیدوارم به هرچی می خواید برسید منم تو ماه اول اقدامم دوقلو شایدم 3 قلو باردار شدم. دیروز دکتر گفت 2 تاشون رشد کردن و یکی هنوز خیلی خیلی کوچیکه، من خیلی می ترسم برام دعا کنید دو تاشون برام بمونن ولی من از 3 قو خیییییییییییییییییییلی می ترسم.
ممنون غزاله جان،شاید قسمت این ماه نیست
من سر بچه اولم دیدم که خدا همه چیزو تعیین میکنه ها
ولی به خاطر ضعف ایمانه که بازم اسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسترس دارم دیگه
من خیلی استرسیم،میترسم تو این روزا اقدام کنم
مثلا سه روز اول و آخر و وسط ماه قمری خطر سرع داره و دیدم کسایی که سرع دارن به این دلیل

نیکی جان انشاالله دوتاشون سالم باشن
سومی رو هم بسپار به خدا
وَ إِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ فَلْیَسْتَجِیبُواْ لِی وَ لْیُؤْمِنُواْ بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ(186) آپلود عکس رایگان و دائمی
2738
یاس نقره ای...نیکی...حدیث...نازدونه و بقیه بچه ها سلام...
من دیگه پروژه نرفتم فقط سه شب پشت هم.
امروز 19 پری بود طاقت نیاوردم بی بی گذاشتم...هر چند میدونستم زوده اما با این که هاش سی جی زده بودم منفی بود بی بیم و اینکه اما خطش خیلی کمرنگ بود....
شوشوم میگه دیگه هفته دیگه بذار.منم دیگه سعی میکنم از بی بی استفاده نکنم.اما اگه کردم یواشکی میام به شما ها میگم.
توکل همه ما به خداست.
و انشالله که برای ههمون بهترین و رقم میزنه....
سلاممممممممممممممممممممممم
خوبید؟من یه مدت درگیر عروسی خواهرم بودم...چه خبرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
امام رضا(ع): کسى که گِره از کار مؤمنى بگشاید و شادش کند، خداوند هم در روز قیامت، کارِ بسته او را مى گشاید..
2706