2733
2734
سلام هفته٣٣ بارداری هستم دوقلو دارم هفته پیش توی ازمایش ادرارم یه کم پروتئین دیده شده زکتر گفت احتمالا از یه فاکتور دیگه باشه و ادرار ٢٤ ساعته داد که جوابش شنبه اماده میشه اما فشارم ١٢ روی ٩ ، و پاهام ورم شدید داره نمک رو حذف کردم اب و مرکبات رو دارم زیاد می خورم ولی ورم پاهام خوب نمیشه البته دست و صورتم هم ورم داره به دکترم هم دسترسی ندارم شوهرم هم ماموریته فردا می رسه خیلی نگرانم چه کار کنم؟ اگه تحربه دارید میشه بگید
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ. فقیر و خسته به درگاهت امدم رحمی...
فشارت که خوبه. دفع پروتین زیاد خوب نیست ولی کمیش فکر نکنم نگرانی داشته باشه و اینکه ماشالله 33هفتته و خوبه اگه هم تو آز ادرارت پروتین بیشتری نوشته یه دوهفته هم طاقت بیاری سز میشی و بچه هات کامل مامل
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه فشار کوچیک روی ٩ مونده دلم شور می زنه از طرفی دو تا بالشت زیر پامه ، باز هم خیلی ورم داره...
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ. فقیر و خسته به درگاهت امدم رحمی...
2728
بنفشه افریقایی جون، دکترم می گفت اگه فشار اوکی باشه طبیعیه الان هم تنها ام نمی تونم درم اورژانس
دوست من دفع پروتینش خیلی زیاد بود از هفته 28ورم و اینا ولی بچش هفته 38اومد دکتر تحت مراقبتش کرد دارو داد نگران نباش خانومی
خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2738
ممنونم جوجو جان به من وقت زایمان درست یک ماهه دیگه داده حتی تا سه هفته دیگه هم باشه خوبه ولی خدا کنه زودتر نشه
اره تا سه هفته که عالیه منم دوقلو دارم هفته 28هستم به منم هفته 36وقت سز داده .امپول بتا زدی؟اگه زدی هفته چند زدی؟
نه فشارت خیلی خوبه اگه فشارت بالا ب ه بازم قرص متیل دوپا میدن و میارن پایین. بابا تا دهانه باز نشه تا کیسه نترکه بقیه چیزا دارو و علاج دا ه
جو جو جان امپول رو زدم اول ماه هشتم دقیقا یعنی قبل از ورود به هفته ٣٠ اخرین روز هفته٢٩
2706