2733
2734
اصلا سه ماه دوم درصورتیکه هیچ مشکلی تو سه ماه اول نداشته باشه توصیه میشه ولی سه ماه اول و سه ماه آخر اصلا
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شرایطت همه چی اوکی باشه میتونی ولی ن دیگه 10ساعت دکترم بمن گفت هر 1/5تا2ساعتم بزنید کنار قدم بزن دوباره حرکت کنید یکسره نرید
صلواتاتون برای سلامتی بچه تو دلم اثر نکرد و سومین بچه تو شکمم هم از دست دادم 😭😭😭بعد 6ماه بعد از وول وول کردن تو دلم بعداز خرید دامن چین دارو تل و گلسرش منو تنها گذاشت و رفت(خدایاااا میشه دخترمو بهم برگردونییییی من دخترمو میخوام)
2731
من مطمئن نیستم باردارم با نه الان 3 روزه عقب انداختم پریودمو در حالی که سابقه نداشته تا حالا.ترشحات شیری دارم.زیر دلمم هم سوزن سوزن میشه هم منقبض.هم زیاد میشینم کمرو پهلوهام خیلی درد میگیره.چند روزم هست خیلی دوست دا م هی یه چیزی بخورم.خیلی جزئی هم احساس میکنم حالم میخواد بهم بخوره.نظر شما چیه؟؟
2738
دکتر من دکتر حسینی هست معتقده یه ماه اول فقط کارهای سبک روزمره. مسافرت کاملا قدغن هست در صورتیکه درد و خونریزی نداشته باشی سه ماه دوم مسافرت توصیه میشه حتی با هوامیما و خارج لز ایران که مسافت طولانی هم هست معمولا سه ماه سوم هم نه خصوصا ماه 8 و 9
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
اگه قصد مسافرت داری آزمایش بده علم غیب که نداریم علائم هم که درصد بالاییش توهم خانمای در حال اقدامه
2706