2726
اشکالی نداره امشب برید بگید خیلی خسته بود شاید واقعا خسته اس
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سها جان ارومتر عزیزم تو عصبانیت هیچی درست تمیشه اره برو تنها ولی اروم باش شب دوباره باید برگردی
زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم
عزیزم شما روزه ای الان گشنه و تشنه ای عصبانی هستی.. توروخدا اینقدر حرص نخور. نیومد که نیومد. وقتی آبروی خودش براش مهم نیس شنا چرا اینقدر خودتو اذیت میکنی. برو مهمونی هرکی هم پرسید بگو من بش گفتم حال نداشت خسته بود نیومد . فقط بهش بگو که این رفتارت یادت باشه تا دعوتی که فامیل شما بکنن.. بگو که اگه منم تلافی کردن لطفا بهت بر نخوره. و حتما 1بار این کارد انجام بده همه اینا به کنار. وقتی میدونی اخلاق همسرت گنده یا وقتی از سرکار میاد با یه من عسل هم نمیشه خوردش چرا تنهایی قول میدی که میایم.. سیاست به خرج بده عزیزم. از این به بعد همچین دعوتی شد اول تشکر کن بگو چشم اجازه بدین با همسرم مشورت کنم. همچینم بگو که اخه از سرکار میاد خیلی خسته اس ولی چشم بهش میگم اگه تونستیم حتما مزاحمتون میشیم دوست داریم ببینیمتون. این از دعوت کننده. بعدشم همسرت اومد یکم هندونه بذار بغلش وای چقدر هوا گرمه وای چقدر خسته میکنی خودتو وای یه جمعه هم به خودت استراحت نمیدی. و مرسی که اینقدر زحمت میکشی و از اینجور حرفا.. بعدش که حساااابی شبرش کردی بگو قربونت برم فلانی دعوتمون کرده. من قولی ندادم گفتم اول با شما مشورت کنم . گفتم یکم استراحت کن یکم خستگیت در رفت دوست دارم با هم بریم مهمونی.. شما این کارو بکن. اینجوری حرف بزن ببین اگه اقا نیومد..
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
یرو بگو بخند حسابی بگو شوهرم سر درد داشت
"دوران عقب ماندگی ملتها زمانی شروع شد که ; جای اندیشیدن را "تقلید" , جای تلاش و کوشش را "دعا" , جای فکر کردن به آرزوهای بزرگ را "قناعت" و جای اراده را "قسمت" گرفت ...."امیرکبیر
به نظر من نرو،زنی که احترام شوهرشو نگه نداره هیچ کس احترام بهش نمیزاره،اگه لج بازی کنه و وقتی برگشتی باهات دعوا کنه و درو روت بار نکنه بگه برو همونجا که بودی میخوای چکار کنی،بخاطر یه مهمانی زندگیتو خراب نکن..
2706