2737
2734
عنوان

✿همـسفـرهــای آســـمونـی2 ✿

| مشاهده متن کامل بحث + 61240 بازدید | 5842 پست
آپلود عکس اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ خدایا بلاء عظیم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و امید قطع شد وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ و زمین تنگ شد و از ریزش رحمت آسمان جلوگیری شد و تویی یاور و شکوه بسوی تو است الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی و اعتماد و تکیه ما چه در سختی و چه در آسانی بر تو است خدایا درود فرست بر مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ محمد و آل محمد آن زمامدارانی که پیرویشان را بر ما واجب کردی و بدین سبب مقام وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ و منزلتشان را به ما شناساندی به حق ایشان به ما گشایشی ده فوری و نزدیک مانند الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی چشم بر هم زدن یا نزدیکتر ای محمد ای علی ای علی ای محمد مرا کفایت کنید فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ که شمایید کفایت کننده ام و مرا یاری کنید که شمایید یاور من ای سرور ما ای صاحب الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ الزمان فریاد، فریاد، فریاد، دریاب مرا دریاب مرا دریاب مرا همین ساعت السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ همین ساعت هم اکنون زود زود زود ای خدا ای مهربانترین مهربانان به حق مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ محمد و آل پاکیزه اش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به دوسـتان عزیزم خوب هستید ان شالله دیشب دعاگوی همگی اتون بودم. و اینکه امروز حرم حضرت عبدالعظیم بودم و دعاگوی همگی ان شالله که توفیق همگی اتون بـشه زود زود زیارت های خوب نصیبتون بشه ________________ توفان عزیزم قدم نو رسیده مبارک ان شالله که قدمش پر خیر و برکت باشه و موفقیتش رو ببینی.ببوسش از طرف حـقیر ____________ فاطمه گلی جان خدا رحمت کنه ان شالله سر سفره امیر المومنین مهمان باشن ____________ ویداجا ای جوونم مبارکه پیشاپیش همین طور که دوستان گفتن به رسم خودتون مربوط هست من هم سلام دادم اولش هم رفتم اشپز خانه چای ریختم.
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
2731
بسم الله الرحمن الرحیم السلام علیک یا ابا صالح المهدی ادرکنی باز هم جمعه ای دیگر یعنی من هنوز ادم نشدم تا امام زمان برگردد..هنوز هم امام زمان مظلوم اسـت.. امروز وقتی داشتم از حرم حضرت عبدالعظیم برمیگشتم همسرم یه سخنرانی از اقای رائفی پور داشت گوش میداد منم دل دادم و گوش دادم برنامه اعتکاف بود و سلسله مبحث امام زمان و امام حسین و همین طور حضرت زهـرا بخوام نکات سخنرانی رو کامل بگم شاید طولانی بشه اما خیلی من رو به فکر فرو بـرد نکات کوتاهی اش رو میگم. ای مردم یادتان رفته امام زمانتون هست حسین هم امام زمان خودش بود امام حسین خواست بهتون نشان بده لاف الکی نزنید چقدر پای امام زمانت ایستادی چقدر امام زمانت رو شناختی ایا هنوز جامعه کامل امام رو شناخته ایا پذیرش قبولش و درکش رو داره؟ ای وای بر اون مردم که امیر المومنین براشون مساوی با معاویه بود حتی امیر المومنین رو امام قبول نکردن گفتن تو خلیفه هستی ایا حق امام رو ادا کردید اصلا شناختینش؟؟ چرا فدک غصب شد چون امیر المومنین نتونه اون ادم های که بخواد تربیت کنه حال چی مال امام زمان توی اموالت باشه چه فرقی با اون غاصبان داری.. حتی وقتی باهاش بیعت کردند همش مولا در جنگ بود..ایا فرصت کرد هر انچه لازم بود بگه؟ حال اخرین اون ها هست یه مثال ساده روی بنر شهر میزنن فلان عالم فلان سخنران جایی برنامه داره کلی ادم جمع میشن وقتی سخنرانی تمام میشه اون عالم رو از یه در ردش میکنن و به مردم هم میگن سخنرانی تمام شد پاشید برید اونی که میره دنبال عالم میره بخ قول ما سیرش میشه که سوال بپرسه درس یاد بگیره حال شما چقدر به امام زمانتون وصل هستید چقدر تلاش کردید بشناسیدش چرا فقط مد شده اول و اخر جلسات اسم امام زمان باشه چرا یاد نگرفتید همه محور سخنتون امام شناسی باشه اصلا میدانید امام مثل کعبه هست امام که نمیشه بیاد دور شما بچرخه شا باید برید سمتش رفتید/ تلاش کردید/ چقدر توی این کره عالم میدانن مهدی کیست پدرش کیست ایا میدانید واسطه فیض الهی هست او هست اگکر نباشد برگی از درخت نمی افتد میدانستید نامه عمل همتون شب قدر میره زیر دستش؟ چه کردید مبادا لقمه ای حرام در مالتون باشه کسانی که در کربلا در امام زمانشون حل شدن شما چی ؟ ایا شما هم حل شدید؟ شما هم اون عظش امدن امام زمانتون رو دارید؟؟ کمی فکر کنیم هی نگید کاش بودیم و یاری ات میکردیم امام حسین معلوم نیست الان چه کردی برای امام زمان حالت؟؟ سیلی خوردی؟ تحقیر شدی؟ یادت باشه بهای زیادی باید پرداخت کنی هر کس با امام زمانش بود هر تیکه بدنش رو یک افتاد اخر سر.بها داد.. یه نکته سنگینی اقای رائفی پور در این سخن گفت من هم به فکر فرو برد خودم میدانستم در باطن عالم هر اتفاقی که پیش میاد امام زمان مبینه چند صد سال از عاشورا گذشته امام حسین فقط یک عاشورا دید امام زمان چند تا عاشورا رو دیده؟؟ فکر کردید؟ بهش؟؟؟؟؟؟ چرا هنوز اماده نشدید تا برگرده؟؟ چقدر باید ببینه به قول اقای بهجت شما ادم بشید امام زمان دوشنبه هم بیاد این هست که میگویند همه روزها عاشورا هر زمینی کربلا میشه بله ما که ادم بشیم همه چی درست میشه یکم فکر کنیم یه قدم برداریم برای امام زمانمون اون العجل ها رو واقعا بگیم سلیمان بن صرد خزاعی هم پایین نامه امام حسین نوشت العجل اما چه شد.......... مبادا الکی بگید امتحان باید بشید تا نشان بدید اماده هستید تا برگرده این بار دیگه پیروزی امام معصوم اتفاق می افته دیگه قرار نیست این یکی شکست بخوره اما به وقتش میاد بخوایم که بیاد میخوایم؟؟؟؟؟؟؟ اللهم عجل لویک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
نکته در باب امام زمان از استاد داستان پور** اگه خواستی خدا رو بشناسی حضرت علی رو بشناس . امام علی هم جامع اضداده .یعنی همه ی ضد ها رو در وجودش داره . امام علی هم تو جنگ خیبر بسیار باقدرت شمشیر میزد و هم شب ها نان و رطب به خونه ی یتیمان می برد . پس همه ی ضد ها در علی جمع شده . فکر میکنین چرا همه ی ضد ها در علی جمع شده ؟ چون علی تجلی خداونده . 2) اسلام واقعی شرطش شناخت امام زمانه . من مات و لم یعرف امام زمانه مات میته جاهلیه . هرکس بمیرد و امام زمانش را نشناخته باشد به مرگ جاهلیت مرده است
2738
نکته اخلاقی امروز از امیر المومنین علیه السلام* گناه نکردن اسان تر از توبه کردن است.
آپلود عکس وقتی فکرمیکنم میبینم خیلی پرونده ام سیاهه.. خیلی دستم خالیه خدایا به حق امام زمان.. ما رو ببخش درک شناخت امام زمان رو به ما عطا بفرما...

Eydad Productions

امام زمان(عج) ما را دوست دارد، چون امام رضا فرمود: «وَ أَشْفَقَ عَلَیْهِمْ مِنْ آبَائِهِمْ وَ أُمَّهَاتِهِم‏» (فقیه/ج4/ص418) یعنی امام زمان از پدر و مادر به مردم مهربان‌تر است. اینکه امام زمان می‌آید همه را قلع و قمع می‌کند، یک تصویر وحشتناک درست می‌کنند، این غلط است. یک حدیث از امام زمان(عج) داریم که می‌فرماید: من هرگز شما را فراموش نمی‌کنم. والله من شما را فراموش نمی‌کنم! نمی‌دانم این را در یکی از سخنرانی‌هایم گفتم. باز نمی‌دانم در تلویزیون هم گفتم یا نه؟ چون میانگین من هفته‌ای دو سفر می‌روم. یعنی سالی صد سفر. هر سفری هم چند سخنرانی، بالاخره نمی‌دانم چه چیزی را کجا گفته‌ام. ولی حالا چیز قشنگی است. یک چنین شبی یعنی نیمه شعبانی من مدینه بودم برای عمره. فندق الدخیل، سمت راست قبرستان بقیع، پایینش مغازه است. رویش غذاخوری است. از طبقه دوم به بالا هم مسافرها! چندین کاروان جا دارد. پانزده ـ شانزده طبقه است. رفتم طبقه‌ دوم روی پاساژ غذا بخورم، یک مرتبه متوجه شدم نیمه شعبان مگر برای امام زمان(عج) نیست؟ پیش خودم گفتم: قرائتی یک کاری کن! چه کنم؟ برو همین مغازه‌ پایین، چند تا پیراهن، زیر پیراهنی بخر. برو پیش آشپزها، بگو: شما آشپز هستید. در هوای مدینه‌ داغ پای دیگ داغ، یک عیدی به شما بدهم. نفری یک پیراهن به این آشپزها بده! خوب که طراحی کردم خواستم بلند شوم، متوجه شدم که پول ندارم. پولم تمام شده بود. حال من گرفته شد که چرا من پول ندارم نیمه شعبان یک کاری برای آقا بکنم؟ غذا خوردم. چند دقیقه‌ای، بیست دقیقه شد یا نشد نمی‌دانم. یک کسی آمد کنار من نشست گفت: حاج آقا، آشپزها می‌آیند از شما تشکر کنند، هیچی نگو. نگاهشان کن. گفتم: آشپزها از من برای چه تشکر کنند؟ گفت: من آن طرف نشسته بودم غذا می‌خوردم، به دلم برات شد که بروم مغازه‌های پایین، چند تا پیراهن و زیر پیراهنی بخرم و نزد آشپزها بروم و بگویم: عیدی نیمه شعبان است. منتهی اگر بگویم من عیدی دادم، کسی لذت نمی‌برد. بگویم قرائتی داده اینها بیشتر خوشحال می‌شوند. من به نیت تو این کار را کردم که اینها بیشتر خوشحال شوند. من به قصد تو این کار را کردم. حالا می‌آیند و می‌گویند: تشکر. نگو: چه پیراهنی، چه زیر پیراهنی، من خیط می‌شوم. من ماندم گفتم: یا حجت بن الحسن، تو چه کسی هستی؟! برنامه درس‌هایی از قرآن (14 تیرماه 1391) - شبکه اول سیما
صلوات
2706