2733
2734
عنوان

یه سوال راجع به مرگ ریحانه جباری دارم، کسی میدونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 31814 بازدید | 572 پست
مامی ندا تورو خدا بفرست برای من بعد برووووووووووو :((((((((((((((( قلبم تو گلومه از نوشته هاشششششششششش
فروش انواع محصولات روشناییِ ویترای.. کار دست ... محصولات با کیفیت و صادراتی بسیار ارزشمند و هنری...دنیایی از نور و رنگ و زیبایی....لوستر آباژور..جاشمعی...دیوارکوب...گردسوز...لاله ..هرچی که بخواید : http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1064475&PageNumber=1 .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همانطور که تو پرونده شهلا جاهد بهنود شجاعی دلارا دارابی که جهانی شد پرونده هاشون تناقض زیاد بود برای ریحانه هم بود .. ولی هر 4 نفر اعدام شدن و حقیقت پنهان موند ...
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
هر کی با جامعش مشکل داره کسی سد راهش نشده میتونه بره اروپا امریکا زندگی کنه چرا مونده تا حالا؟؟؟؟!!!!!
خدایا هزاران هزاربار ممنونتم که نی نی به این نازی بهم عطا کردی خودت پشت و پناهش باش.
مریم گلی پست ها : 1274عضویت:1386/6/26 1393/8/5 - 9:17 صبح واقعا آدم نظرات رو میخونه تازه میفهمه اکثر مردم چقدر ساده لوح و زود باور هستن، بهشون بگن ماست سیاهه میگن آره سیاهه لیاقت این مردم همینایی هستن که روشون حکومت میکنن
2738
shirin asal naneآنلاین پست ها : 738عضویت:1392/5/5 1393/8/5 - 9:16 صبح [گزارش پست نامناسب] [لینک مستقیم] [ارسال ایمیل] مامی ندا، لاریجانی حقوق بشر امروز گفت فهمیدند چند تا کشور دست داشتند تو اسید پاشی بلند بگو مرگ بر اسرائیل
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
ولی بهتره به جای این همه کمپین برا افراد با پرونده های مجهول یه کمپین بزرگ راه بیا فته برای مخالفت با قصاص و اعدام ..... واقعا گرفتن جون آدما هر چقدر هم که گناهکار باشند کار غیر انسانیه
ن عزیز من از اینکه جو بدم بیزارم حوصله بحث با کاربرای محترم نی نی سایت هم ندارم حتما براتون میل میکنم عزیز تو تاپیک گذاشتن اون حرفا اشتباه س!!!!!!
ای جان ای جان ای جان دارم میام به ایران😉
میتراآنلاین پست ها : 5983 عضویت:1392/8/26 1393/8/5 - 9:18 صبحگزارش پست نامناسب لینک مستقیمارسال ایمیل هر کی با جامعش مشکل داره کسی سد راهش نشده میتونه بره اروپا امریکا زندگی کنه چرا مونده تا حالا؟؟؟؟!!!!! ------------------- به خاطر اینکه مملکتشون رو دوست دارن، اگه این 4 تا آدم حسابی هم برن که لجن برمیداره مملکتو شما که با جامعت مشکل نداری ، الان دور دور اسیدپاشیه، خدا به سر خودت و خانوادت نیاره ولی یه ذره تعقل هم بد نیست
2706