2737
2734
عنوان

در مورد گواهی سلامت دختران قبل از ازدواج سوال دارم!

| مشاهده متن کامل بحث + 81441 بازدید | 217 پست
به نظر من گرفتن گواهی سلامت هیچ مساله ایی نداره خیلی هم خوبه

از اونجایی که مردم مملکت ما اطلاعات جنسیشون خیلی پایینه به خصوص دختر خانم ها بد نیست راجع به نوع بکارتشون آگاهی داشته باشن تا موقع رابطه به مشکل بر نخورن و خیلی بهتره اگه با هم برن دکتر و توضیحات کامل و راهنمایی های لازم رو بگیرن از دکترشون

برای یه عده هم که از قشر کم سواد جامعه هستن و مرد سالاری هست تو خانواده شاااایـــــــد گرفتن یه گواهی باعث بشه یسری مشکلات احتمالی پیش نیاد برای مثال کسایی که خونریزی ندارن و ممکنه همین مساله همسرشون رو بدبین کنه و...

البته گفتم شاید چون مرد ی متعصبی که گواهی سلامت رو صرفا برای یه همچین موردی میخواد حتی بعدا از گرفتن گواهی بازم اگه خوووووون نبینه به همسرش شک میکنه
من خودم کسی رو میشناسم که با وجود داشتن گواهی باز هم چون خونریزی نداشته بعد از یه بچه از همسرش جدا شد فقط به خاطر کنایه ها و بد گمانی های همسرش
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha
بچه ها یه راهنمایی می کنیدخواهشا من میخوام ازدواج کنم نامزدم گواهی سلامت نمی خوادولی خانواده م به خاطراینکه بعدازدواج خانواده ی همسرم ادعایی نداشته باشن میگن بایدگواهی بگیری منم اگه بگم نمیرم میگن حتمابه خودم شک دارم حالا من موندم چیکارکنم من خودمم اصلا دوس ندارم اینکارواحساس می کنم به خودم توهین می کنم حالا به نظرتون دکتریاماما بدون معاینه باتعهدشوهرم که من سالمم بهم گواهی سلامت میدن خواهشاشرایطمودرک کنین خانواده م به خاطراینکه واسه یکی ازفامیلاهمچین اتفاقی افتاده که نامزدیش بهم خورده بدبین شدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی حرف از بکارت میاد حالم بهم میخوره ار اینکه دخترم.......... پسرا هر کاری دوست دارن میکنن اما بد بخت دخترا که از روز تولد تا مرگ تو هول و هراس هستند. بکارت.بارداری هزارتا چیز دیگه
خدایا دلم از بی کسی غمگین است ولی کویر تنهاییم رابابهشت پرازنامردی عوض نمیکنم.....
من نمیگم اطلاع داشتن از وضعیت بکارت بده اما نه اینکه دختر بیچاره رو ببرن ببینن چی به چی........ به نظرم نزدیکی های ازدواج دختر خودش یا با همسر بره بهتره اگه هدف فقط اطلا داشتن باشه. آخه ما هم آدممیم غرور داریم اینکارا یعنی چی ............کاش واسه پسرا هم همچین معاینه ای بود اونوقت میدیدیم بازم گواهی میخوان ازما....... البته من که حتما میرم واسه معاینه خانواده پسر هم نخوان پدر من خودش میفرسته.همان طور که خواهرم رو با اصرار اونم بعد عقد واسه گرفتن گواهی فرستاد پیش ماما............
خدایا دلم از بی کسی غمگین است ولی کویر تنهاییم رابابهشت پرازنامردی عوض نمیکنم.....
2731

سلام به همه حاضرین..

من اغلب جایی پست نمیزارم ولی این سایت رو دیدم پست ها رو خوندم و خودمو موظف دیدم بیام و چیزی بگم لطفا درج کنید ممنون میشم..

تمام حاضرین اینجا خانوم های محترم همه دارن میگن این چه کار بی فرهنگیه و چقدر زشت و زنندس که سلامت گواهی بکارت دختر گرفته میشه.. و مردا چقدر بیشعورن که چنین چیزی میخوان..

با عرض پوزش باید بگم که چطور خانواده دختر پسر رو موظف میکنن برای تست اعتیاد؟ ایا این کار زشت نیست؟ اما مشکل ما مرداست که عین زنا تو بوق و کرنا نمیکنیم و حق دختر میدونیم که تست اعتیاد بدیم..

دوما شما خودتون توی جامعه ای هستین و دارید میبینید که دختران (همه نه) باکرگی خودشون رو بر میدارن.. چهار سال هفت سال میرن و همه نوع بی بند و باری رو انجام میدن و اخرش میگن وای گول خوردم بخدا دیگه میخوام درست بشم.. و با اون همه بی بند وباری میان یا ترمیم بکارت میکنن یا دروغی سر هم میکنن و خودشون رو نصیب پسرهای ساده میکنن.. 

باشه شاید دختری فریب کسی رو خورده بکارت نداره ولی فقط چند بار بوده اونم فقط با یکی 

اما این حق منه پسره که بدونم این دختر چند بار رابطه واژینالی داشته در صورتی که خودم فقط در حد شیطنت های کمی بودم.. پس لطفا از فرهنگ نگید و یه طرفه حق رو به دختر ندید.. مشکل ما پسران اینه که با همه چی کنار اومدیم..اما این یه مورد رو نه و نه و نه.. چون باید بدونیم کسی که قراره همسر اینده باشه تا چه حد گذشته زشتی داشته ..در ضمن وقتی حرف از مهریه پیش میکشید و طلب میشه و باهاش پسر به زندان میوفته باید بهای اون هم با سلامت دختر یعنی فقط مال یه نفر بوده داده بشه ..

ممنون میشم درج کنید.. درج نکردن شما یعنی یه طرفه به قاضی رفتن خانوم هاست ..ممنون

این کار توهین به شخصیت دختره ... هیچ دختری نباید زیرباره این کاره زشت بره مگر اینکه خودش و همسرش تنها برن و با رضایت طرفین انجام بشه وگرنه این مسئله به هیچ احدالناسی جز زن و شوهر ربطی نداره

سلام به همه حاضرین.. من اغلب جایی پست نمیزارم ولی این سایت رو دیدم پست ها رو خوندم و خودمو موظف دید ...

منم عضو نبودم با بدختی عضو شدم
برگه سلامت روحی عقلی وعدم اعتیاد واسه هر دو طرف مهم وضروریه .اعتیاد بلای خانمان سوز مخصوصا برای بچه هاست
اگ عاشق همید واسه داشتن زندگی سالم ترک کنید و ثابت کنید خودتون رو
این موارد هم به خاطر حفاظت از فرزندان آینده وبه قولی تباه نشدن زندگی آینده یه بچه که خودشم نمیخواست بیاد این دنیا!!!
درمورد باکره بودن یا نبودن اگ معیارتون اینه واسه انتخاب دختر
یه نگاهی به خودتون هم بکنید اگ باکره هستید خب حق شماست واگ نیستید ببیند رفتارتون چطور بوده از روی بی حیایی بوده یا عوامل دیگه
اون موقع راحتتر میتونید به دختر مقابلتون حق بدید
یادمون نره هممون انسانیم .
پرده بکارت دخترا هم فرتی اسیب میبینه حتی با خاروندن اون ناحیه :/ تا این قدر بعضی از پرده ها چیزن :/
من خودم به عنوان دختر اصلا برام هم نیست طرف مقابلم باکره باشه یا نه .فقط یه چیزو میخوام عشق واحترام وصد البته عدم اعتیاد چون پدر خودمم اعتیاد داشت اگ دچارش نشده بود وضعیتش خیلی بهتر میشد هم اعصابش هم روحیش !اعتیاد روی اعصاب تاثیر میذاره طرف شبیه بمب لحظه ای میشه .هر لحظه که میشه میتونه بترکه
کاش بین دختر پسرای امروزی واسه ازدوج چیزی به اسم گرو و گروکشی نبود
در کار خیر گرو کشی معنایی نداره
مراجع هم درصورتی که تهمتی باشه برای ثابت شدنش جایز دونستن .کشف عورت جایز شمرده نشده

2738