2726
سلام دوستان حال همگی خوووووووفه؟ اومدم شبهات رو بر طرف کنم ! 1) ویزیت دکتر لباف مطابق تعرفه است و ...

یه جوری از زیرمیزی گرفتن دکترا میگین که انگار کار قانونی و خوبیه! گرفتن زیرمیزی نشونه بی اخلاقی و حریص بودن دکتراست... علاوه بر حق عملشون و ویزیت و احترام و.. میخوان از هر مریض یه سود غیرقانونی هم بگیرن! خیلی بیشرفن.. امیدوارم اونایی که اینجور پولارو از مریض بیچاره میگیرن چند برابرشو خرج درمان خودشون کنن.. خیلیاشون که دسنگاه پوز ندارن و میگن پول نقد بدین! برا دوریال پول مالیات... خلاصه که دکتری رو انتخاب کنین که علاوه بر حاذق بودن اخلاق و وجدان و شرفم داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو چه زمینه ای؟ درمان آندومتریوز فیبروم کیست و توده و ضایعات سرطانی و این موارد اگه فلوشیپ آنکولوژی خوب تو اصفهان میخوای دکتر فریبا بهنام فر بسیار پزشک باتجربه و کاربلدیه تشخیصشون به نسبت بقیه دکترایی که تو اصفهان میشناسم فوق العادس

2728

سلام خانم‌های عزیز من تازه این صفحه را دیدم خواهشاً کمک کنید. من اینجا آشنا ندارم. امروز بی بی چکم مثبت شد 😍 اصلا نمی‌دونم پیش کی برم دکتر. لطفاً راهنمایی کنید. خونمون تقریباً پل فلزی هست زیاد مسیرش مهم نیست برام وسط شهرم فقط میخوام دکتر خوبی باشه چون ۳۷ سالمه سنم زیاده. میخوام دکتر خوبی باشه. دکتر شهشهان چطوره ؟ زایمان قبلیم طبیعی بودم.