2737
2734
عنوان

چرا جاری انقد حسوده!!

| مشاهده متن کامل بحث + 4174 بازدید | 111 پست
اسی یعنی الان که عقد هستید اصصلا هیچ رابطه ای باهم ندارید?تاحالا ارضاش نکردی?یا تاحالا تورو بدون لبا ...

نه با این ماه میشه دو ماه تقریبا عقد کردیم حدودا دو ماهم صیغه بودیم ،بدون لباس مثلا جشن عقدم یا تو پرو لباس وگرنه کامل لخت نه 

نه با این ماه میشه دو ماه تقریبا عقد کردیم حدودا دو ماهم صیغه بودیم ،بدون لباس مثلا جشن عقدم یا تو پ ...

وای چقد شما مثبت هستید😁

همسرت چقد طاقتش زیاده😁

که داند به جز ذات پروردگار,,که فردا چه بازی کند روزگار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم خیلی عالی راهنمایی کرده🤣🤣سایز ٣٦ عالیه اما همش دنبال منه اینو از کجا خریدی چطور اینو پید ...

عه مبااارکه پس خریدی و خیالت راحت شد😍

استاتر حالا که گوشی خریدی عکس از اندامت میزاری..

عکستو پاک نکن منم بیام ببینم..

آخه منم هم قد و هم وزن شما هستم..

من158و67 هستم..

شما تاپیکای قبلیت عکس اندامتو گداشته بودی و همه تعریف کرده بودن,میشه لطفا بدون صورت عکس اندامتو بزاری و پاک نکنی که من ببینم مثل اندام من هست یا نه

ممنون انشاالله خوشبخت باشی عزیزم🌹

2731
عه مبااارکه پس خریدی و خیالت راحت شد😍 استاتر حالا که گوشی خریدی عکس از اندامت میزاری.. عکستو پاک ...

مرسی فدایت😍 اره شوهرم خرید ولی گفت بمونه آخر هفته میاریم 😭

من سایزم ٤٦ ، تقریبا یه هفته ایم هست رژیمم شروع کردم باشگاهم نوشتم دو جلسه اس رفتم من بدی که از نظر خودم هست سینه هامه متاسفانه ارثی بزرگه مامانم و خواهرمم اینطورن مربی باشگاه بهم دکتر تغذیه معرفی کرد گفت من حدود ١٨ کیلو اضافه دارم ولی خب شوهرم میگه خیلی لاغر نکن ، عکس از جشن عقدم هست اندامیم دارم متاسفانه تو نی نی سایت اسکرین میگیرن منم سریع قبلی نیم رخ گذاشتم سر یه ثانیه هم ورش داشتم یبارم با شوهرم اوایل گذاشتم که اونم اسکرین گرفته بودن اخرش تاپیک ترکید

مرسی فدایت😍 اره شوهرم خرید ولی گفت بمونه آخر هفته میاریم 😭  من سایزم ٤٦ ، تقریبا یه هفته ایم ...

آهان آره منم سایز سینم 80 هستش,بعضی وقتا هم 85.

شما شکم هم داری?یا مثلا باسنت هم بزرگه?

من دوس ندارم زیاد لاغر بشم کلا از اندامم راضی ام