2703
2553
عنوان

چه رفتارایی باعث میشه از کسی متنفر شید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 32 پست
فضولی  فصولی فضولی  اسنقدر بدم میاد کسی ازم سوال جواب کنه دوس دارم دهنشون رو خورد کنم

شاید خجالتیه می خواد حرف بزنه باهات :( با این تاپیک قشنگ فهمیدم چرا همه ازم متنفرن 😂 نی نی سایت همیشه جواب بود 

یک علاقه مند به روانشناسی، به خصوص روانشناسی مرضی، شخصیت شناسی و تحلیل بازی روانی. من مبتلا به Synesthesia هستم. یعنی حروف، اعداد، کلمات و گاهی اشخاص برام رنگ دارن. اگه براتون جالبه می تونم رنگ اسمتون یا خودتون رو بهتون بگم :) لیبرال، فمنیست و فردگرا. اگه نیاز به حرف زدن داری من شنونده ی خوبیم، بعضا (شایدم همیشه) راه حلای خوبیم دارم. شهود حسی 0٪ شهود منطقی ۸۵٪ انسانی خودخواه، تنوع طلب، متعصب، تنبل، منزوی و بسیار سمی.می تونین عکستونو برام بفرستین یا تو تاپیکای عکساتون تگم کنین اگه شخص خودتون بخواد صادقانه در مورد قیافش نظر میدم. هرچقدر هم بقیه بهم بپرن من همون چیزیو به بقیه میدم که نتونستم کسیو پیدا کنم به من بده. اگه قراره بخاطر نظر صادقانه من خودکشی کنین نپرسین ازم مجبور که نیستید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای برتو پس همه این خصلتهای بدو داری 

فضولی که نمیشه گفت فضولم برای ادامه دار شدن حرف سوال می پرسم اگه سعی کنه بپیچونه خودم حرفو عوض می کنم. ولی خیلی سوال می پرسم صحیحه. خود رو گرفتن خجالتیم والا از سر غرور نیست :( خودشیفتگی نمد. دروغ نمیگم. دو رو هم نیستم. پشت سر بقیه حرف زدن بیشتر بقیه ای که چند سال قبل بودنو معلوم نیست الان کجان. دلم می خواد تحلیل روانی شون کنم 😂 بقیشم کما بیش داشتم :(

یک علاقه مند به روانشناسی، به خصوص روانشناسی مرضی، شخصیت شناسی و تحلیل بازی روانی. من مبتلا به Synesthesia هستم. یعنی حروف، اعداد، کلمات و گاهی اشخاص برام رنگ دارن. اگه براتون جالبه می تونم رنگ اسمتون یا خودتون رو بهتون بگم :) لیبرال، فمنیست و فردگرا. اگه نیاز به حرف زدن داری من شنونده ی خوبیم، بعضا (شایدم همیشه) راه حلای خوبیم دارم. شهود حسی 0٪ شهود منطقی ۸۵٪ انسانی خودخواه، تنوع طلب، متعصب، تنبل، منزوی و بسیار سمی.می تونین عکستونو برام بفرستین یا تو تاپیکای عکساتون تگم کنین اگه شخص خودتون بخواد صادقانه در مورد قیافش نظر میدم. هرچقدر هم بقیه بهم بپرن من همون چیزیو به بقیه میدم که نتونستم کسیو پیدا کنم به من بده. اگه قراره بخاطر نظر صادقانه من خودکشی کنین نپرسین ازم مجبور که نیستید