2733
2734
عنوان

فحش

| مشاهده متن کامل بحث + 1718 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سنسور عقب خرابه ها  سرش نبود که تا تهش بود 😅😅

عه گفتم متوجه نمی شی که تا تهشه ن پس هنوز میشه روعقبت حساب باز کرد بچه بشین سر جات   

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
عه گفتم متوجه نمی شی که تا تهشه ن پس هنوز میشه روعقبت حساب باز کرد بچه بشین سر جات    

قوه تخیلتم که قویه تو اون پوزیشن نمیشه که برگرد جلو ملت به کارشون برسن 

قوه تخیلتم که قویه تو اون پوزیشن نمیشه که برگرد جلو ملت به کارشون برسن 

خره ولمون کن تا چهارتانخاله گزارش نزدن کاربریمون بترکه،کلی نوشتم برات ولی پشیمون شدم پاکیدم

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره
پدر،توله،ت خ م ه،سگ توروحت،با اون قیافت مثل سگ درحال عاشق شدنی،

بیشتر پدر ...تخم ...میگم خیلیم بده 

وزن اولیه:۹۴.۳۰۰🌱 هدف اول ۸۴ 🪴هدف دوم ۷۴🌲 هدف سوم ۶۵🍀وزن فعلی ۶۴.۸۵۰      باردار نیستم تیکر لاغری    شروع لاغری ۱۴۰۱.۷.۷                         💪💪💪🙋‍♀️
2738
خوراکم تو رانندگیه هر کی یواش بره یا جلو بپیچه فحش میدم‌معمولا ترکیب سگ با چیزای دیگه😁

تحت هیچ شرایطی تو رانندگی فحش نمیدم درحد که کسی کنارم باشه فحش میده به ماشین کندرو ولی خودم نه میگم شاید ماشین مشکل فنی داره یا راننده مریص یا تازه کار هست هیچی نمیتونه منو عصبانی کنه فحش بدم

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته