2733
2739
واقعا تهوع دارم  فردا میرم ببینم نظر دکتر چیه برای درمان و باید چیکار کنم ممنون ک جواب داد ...

عزیزم نگران نباش  بهت پیشنهاد میکنم حتما در کنار درمانت  به یه روانشناس خوب هم مراجعه کن که بتونه از لحاظ روحی کمکت کنه  این خیلی مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سرطان تیرویید بد خیم داشتم غده ی سرطانیم حتی چند تا از غدد لنفم رو ازم گرفت و در حال سرایت به باف ...

چقدر خوشحال شدم که خوب شدی برادر منم در حال شیمی درمانی پیامت رو خوندم حال بهتر شد خدا بهت هزار برابر انرژی مثبت بده گل دختر

ما چی پیدا کردیم که اینطوری خدا رو تو زندگی گُم کردیم؟  من یه خواهرم که دلم بدجور شکسته دلشکسته ام فقط شفای برادرش رو میخواد خدا از عمر من بگیر ولی شفای برادرم رو بده 
2728

تو اینرنت سرچ نکن گلم تو خوب خوب میشی حتماا روزای سختی پیش رو داری ولی شکستش میدی باشه قوی باش

ما چی پیدا کردیم که اینطوری خدا رو تو زندگی گُم کردیم؟  من یه خواهرم که دلم بدجور شکسته دلشکسته ام فقط شفای برادرش رو میخواد خدا از عمر من بگیر ولی شفای برادرم رو بده 

عزیزم پیش چندتا دکتر برو دوست منم گفتن سرطان داری ولی پیش دکتر دیگه رفت دکترع گفته بود چقدر بی‌سوادن دکترا طوریش نبوذ

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️
یعنی گواتر داشتی منم دارم اذیت میشم حس میکنم تو گلوم یه چیزیه اونم سفت

نه گواتر نبود، غده ی سرطانی روی لوب چپ تیروییدم بود که سرایت کرد به لوب راست و غدد لنفم که مجبور شدم همشونو بندازم سطل اشغال😐🤦🏽‍♀️

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔
  چقدر خوشحال شدم که خوب شدی برادر منم در حال شیمی درمانی پیامت رو خوندم حال بهتر شد ...

خدارووووشکر😍❤️بردارتونم حالش حسابی حسابی خوب میشه مطمئن باش😁مرسی عزیزم همین الانشم انرژی مثبت زیاااادی گرفتم❤️

همیشه دلم میخواست از این درونگراهای مرموز و خفن باشم که همه در عجبن توی زندگیش چی داره میگذره، ولی متاسفانه یک برونگرای اوسکول از آب درومدم که منتظرم یک شنونده پیدا کنم تا کل زندگیمو واسش تعریف کنم😑اکانت قبلیم شیر_تعزیه  به خاطر یک مشت نخودمغز متعصب تعلیق شد💔
2738

مادر شوهر من ۳۰ سالگی سرطان روده داشت خوب شد بعد ۵۲ سالگی سرطان پوست خوب شد بعدش رحم خوب شد پارسالم باز روده خوب شده تازه گفتن سرایت کرده پرده صفاقش اما متاستاز نبود نگران نباش فقط روحیست که آدم نگه میداره

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂
مادر شوهر من ۳۰ سالگی سرطان روده داشت خوب شد بعد ۵۲ سالگی سرطان پوست خوب شد بعدش رحم خوب شد پارسالم ...

عزیزم مادر همسرتون الان خوبن؟اولین بار رودشون گرید چند بودن؟الان نظر دکترشون چیه منم مادرم درگیره متاسفانه حالم واقعا داغونه