2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حقوقش ۶ تمن کلا نصفش میده به من  نصفشم مال خودش البته اونم بازم خرج دوتامون میکنه اخلاق مرامش ...

عزیزم اگه منظورت از شرایط خونس یا ماشین یا عروسی میتونین حل کنید خودت هم طلا داری ۱۳۰گرم ۳۰گرم بزاری کنار با اون ۳۰گرمی که با ماهانانه اون خریدی ۶۰گرم میشه ۱۰۰ملیون جور میشه میتونید خونه معمولی رهن کنید و ازدواج کنید اگه واقعا عشقتون واقعیع من خودم عاشقم میگم چون عشقمو نمیتونم با هیچی عوض کنم هر شرایطی هم بود باهاش کنار میام و حلش میکنیم واقعا اگه عاشقشی پیشنهاد میکنم ازدواج کنید چون با کشی که شرایطشم جورع ازدواج کنی بازم دلتون پیش همه

2728
چند درصده مگه؟؟

جایی که من میخرم اجرت نمیگیره. طلای نو بدون اجرت 

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»
توهین به چی میگی بی عقل ؟؟ یعنی الان اومدی توضیحاتت رو کامل کنی ؟؟ پس بزار کامل از اول بهت بگم .. ...

سلام

لطفا همیشه از ادبیات مناسب استفاده کنین و بی توهین و با احترام پست بذارین و از کل کل و ریپلای مدام خودداری کنید در غیراین صورت دسترسیتون بسته میشه بعضی از ادبیاتی که استفاده کردین درست نیست و اگر شما بی عقل رو توهین نمی دونین اینو بدونین که ما توهین می دونیم و ممنوع هست 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
 از اونجا که هنوز حتی نامزدتم نیس🤣🤣🤣 همینه دیگه عقده ها و نداشته های خونه ی باباتونو سر پسر ...

لطفا نظرتون رو با ادبیات صحیح بیان کنید اینجا یه سایت عمومیه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید