2726
عنوان

طبیعی یا سزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3511 بازدید | 55 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه چی ممکنه. اما باید سعی کنیم بهترین راهو بریم. البته اول طبیعی درست و حسابی... اگه نشد سزارین اونم باز درست و حسابی نه هر جایی و با هر دکتری
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من خودم هم از وقتی باردار شدم خیلی تحقیق کردم و واقعا به این نتیجه رسیدم که خطرات سزارین بیشتر هستش ولی خوب آدم کمتر میبینه چون تو نسل های قدیمیتر حتی یک نسل قبل از ما اینقدر رایج نبوده حالا ما هم تا بیایم اثراتش رو ببینیم خوب طول میکشه ولی خوب آدم نتیجه تحقیقات رو که میبینه هیچکودوم به نفع سزارین نیستش
2728
شیوا جون راست میگه آدم بلاخره باید با تحقیق دکتر انتخاب کنه و خداییش دکتری که نمیتونه یک زایمان طبیعی رو درست انجام بده مطمئن باشین تو سزارین احتمال خطاش خیلی بیشتره چون یک جراحی پیچیده هستش
من با اینکه اینجا دکتر خانواده باید همه رو به متخصص معرفی کنه خودم تحقیق کردم بعد به دکترام گفتم من رو به یکی از این متخصص ها معرفی کن نزاشتم الکی شانسی من رو به یکی معرفی کنه دیگه تو ایران که آدم حق انتخاب هم داره که راحت تر
ایشالا زایمان خوبی داشته باشی...
ایران نیستی؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ما هممون کارمندای نی نی سایتیم

البته من مدتیه کم میام