2726
پدر من به شدت خشک مذهبه و افراطیه اوایل نماز میخوند داداشم ولی بعد یه مدت کاهلی کرد به پدرم گفتم فقط ...

خدای من🥺نباید پدرتون اینجوری می‌گفت..🥺دلم خیلی میسوزه برای داداشت عزیزم🥺...تو بهش بگو داداش برای خدا نامه بنویس..موقع خوابت باهاش حرف بزن..ارتباط با خالق فطرت آدم رو با طراوت و سالم نگه میداره...اگه میتونی مدتی ببرش پیش خودت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خودم یه پسر دارم یازده سالشه...درک میکنم🥺

واقعا پسرا خیلی گناه دارن یهو تو نوجوانی بدخلق میشن اکثرا اطرافیانشونم مثل سابق دیگه دوستشون ندارن.خیلی مشکلات پیدا می کنن ولی با کسی هم نمی تونن حرف بزنن. خواهشا خیلی بهشون محبت کنید ‌.پسرا برخلاف دخترا نمی تونن خودشون رو تو دل خانواده جا کنن خصوصا تو نوجوانی و بلوغ که اخلاق شون هم بد میشه

واقعا پسرا خیلی گناه دارن یهو تو نوجوانی بدخلق میشن اکثرا اطرافیانشونم مثل سابق دیگه دوستشون ندارن.خ ...

باشه عزیزم ممنونم از توصیه هات..من پسرم کم‌کم داره نشونه های نوجوانی رو بروز میده مثلاً عصبانی میشه باهام بداخلاقی می‌کنه بعد که آروم شد میاد گریه می‌کنه میگه مامان منو ببخش دست خودم نیست😭😭منم دلم برای پسرم میسوزه خیلی🥺

2728
باشه عزیزم ممنونم از توصیه هات..من پسرم کم‌کم داره نشونه های نوجوانی رو بروز میده مثلاً عصبانی میشه ...

دقیقا داداش منم همین رفتارو داره یهو عصبی میشه یهو گریه می‌کنه از اون طرف بابام خیلی اذیتش می‌کنه به مدل موهاش گیر میده مدل لباس پوشیدن مدل حرف زدن اصن نگم برات توروخدا دعا کن زودتر درسش تموم شده بره سربازی اونجا چهار تا رفیق پیدا کنه از پدرم دور باشه بچه رو دیونه کرده به خدا