2726
سلام گلم منم شرایط شما رو داشتک رفتم سونوگرافی هم کیست داشتم هم فیبروم که با نزدیکی درد شدیدی داشت ...

سلام فیبروم که میگن با دارو درمان نمیشه؟چ جوری فیبرومتون رفت؟چون منم فیبروم خارج رحم دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان
من میخواستم تجربه بارداریمو بگم تا شاید به درد چند نفر خورد

من ماه چهارم اقدام گرفت البته سه ماه اول اون موقع های مهم بارداری اقدام آنچنانی نداشتم

ماهی که باردارشدم اول از همه که خیلی مهمه به نظر من هر روز هشت لیوان آب می‌خوردم جدا از تمام نوشیدنی ها دوما هرروز سه عدد قرص اووبوست می‌خوردم از پایان پریود یک روز درمیان یا دوروز در میان رابطه داشتیم که حالت نزدیکی بیشتر بصورت داگ استایل(چهار دست و پا), بود این مورد هم مهمه چون نفوذ اسپرم در این موارد خیلی بالاست
و اینکه هفته ای چهار پنج بار شیر موز درست میکردم میدادم همسرم میخورد و هرروز به مدت ۱۵ دقیقه پاهامو بالا می‌گرفتم خون رسانی به رحمم بیشتر باشه
ماه چهارم که نزدیک پریودم بود حالت شدید پریوی  داشتم طوری که هر لحظه احساس میکردم پریود میشم تا اینکه پنج روز که از وقتم گذاشت تقریبا شب بی بی چک زدم سریع دو خط افتاد همون شب رفتم آزمایش دادم که گفتن باردارم فرداش هم رفتم دوباره آزمایش بتای خونم مشخص شد برای دو هفته بعد سونوگرافی نوشت که رفتم قلب جنین تشکیل شده بود

تاکید میکنم حتما هرروز هشت لیوان آب بنوشید و یه مدت فست فود نوشابه و غذاهای مضر رو کنار بذارید من فقط غذای سالم می‌خوردم هرروز میموه هم مصرف میکردم بقیش رو بسپارید دست خدا از صمیم قلب همه رو دعا میکنم خیلی زود حس مادر شدن رو بچشن الهی آمین