2726
عنوان

این پیام های این آقا حاوی کرم ریزی هست یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2749 بازدید | 89 پست
تموم شد دوستان

از ی خانم متاهل و شاغل بعیده اجازه بدی ک اینجوری صحبت کنه منم شاغلم با تعداد زیادی همکارا خونه هامون نزدیکه یا تو مسیر همدیگه هستیم هیچوقت هیچکس با کس دیگه نمیره.

میدونی دو نفر اگه با هم برن و بیان چقدر حرف پشتشون درست میشه!

بعدم مگه این آقا سرویس شماست ک لنگه این مونده شما رو ببره بیاره. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و اینکه بد‌ونید وقتی چیزو نمیتونید به همسرتون بگید

و‌اژش نظر بخواید..مشورت کنید

ناخودآگاهتونم میدونه اون کاز اشتباهت

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2728
دقیقاااااا حدو حدود کاری مشخصه

من یکبار اخر هفته میرفتم سفر ، خب همه متوجه شده بودند. ی اقایی پیام داد رسیدین به شهر فلان؟

من جوابشو ندادم..روز کاری دیدمش..گفت ازه پیام دادم.جواب ندادین..گفتم من شماره شمارو سیو ندارم،یعنی شما توی فیلد ارتباط بعد ساعت کاری نیستین! در نتیجه جوابی هم از من نمیگیرید!!

بعدا من رفتم یک بخش دیگه

ایشون به یکی از همکارای مرد که شوهر هم میزی من بود گفتن

من با همه خانمای اداره تونستم لاس بزنم  حتی تاچ کنم و ..جز فلانی..

بقیه خانما ولی برای چیزای بیخودی با اقایون راحت بودند!!

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

واقعیتش منم خیلی ساده بودم،  یعنی فکر میکردم مردها هم مثل ما خانوما هستن و میشه راحت باهاشون صحبت کرد بدون اینکه هیچ نیت دیگه ای پشتش باشه.  کسایی هم که میگفتن مردها ذاتشون شیطونه و نمیتونن فقط یه رابطه اجتماعی ساده داشته باشن رو درک نمیکردم و میگفتم بابا خودشون فکرشون منحرفه.  تا اینکه همین سرِکار و دانشگاه و محیط های اجتماعی که با مردها در ارتباط بودم، دیدم که تو روابطی که همیشه اولش کاملا بی مشکل و ساده بود،  آخرش باید با اعصاب خوردی بیام بیرون،  چون آخرش یه جایی حرفاشون بودار میشد.  این گذشت و من فکر میکردم خودم مشکل دارم تا برنامه ی پر بیننده ی آمریکایی استیو هاروی(روانشناس و جامعه شناس و مجری یه شبکه آمریکایی) رو دیدم.  ایشون میگفت من یک مرد متاهل هستم و با هیچ خانمی دوستِ اجتماعی نیستم چون مردها تا وقتی با خانم ها فقط دوستِ اجتماعی هستن که خانم ها بهشون اجازه ی پیشروی ندن وگرنه رابطه ی دوستی اجتماعی هر مردی با هر خانمی به خاطر اون روزنه ی امیدش به ارتباط جنسی هست. 

برای من خیلی عجیب بود این حرف و فقط چون اون توی برنامه ش راحت اینو گفت باور کردم،  وگرنه قبلشم زیاد شنیده بودم و باور نمیکردم. 

واقعیتش منم خیلی ساده بودم،  یعنی فکر میکردم مردها هم مثل ما خانوما هستن و میشه راحت باهاشون صح ...

اره منم فیلمشو دیدم و خیلی برام جالب و عجیب اومد

حالا اگه یه آخوند یا یه انسان مذهبی یا حتی صرفا معتقد این حرفو بزنه، واکنش هموطنامون چیه؟! خیلیا گارد میگیرن که نه شماها مریضین که اونجور فکر میکنین. اسمشم میذارن روشن فکری درحالی که این روشن فکری نیست و حتی در غرب هم بعضا از نگاه خیلیا درست نمیدونن دوستی با جنس مخالف در متاهلی 

استارتر به نظرم هم از طرف تو کشش دیده شد(هرچند از روی رودروبایسی) و هم ایشون(هرچند از روی تعارف)

همونجا که حضوری گفتن هماهنگ میکنم باید تشکر می‌کردید و میگفتید نیازی نیست و با آژانس راحت ترید. یا وقتی پیام داد دیگه بهونه زود بودن رو نمیاوردید، بلکه محترمانه اما رک همونا رو میگفتید

من نمیگم حتما قصد بدی داره از همین الان. شاید صرفا از روی احترام و لطف خواستن تعارف بزنن ولی خب وقتی میبینی در یه حرکتی احتمال اینکه کم کم ناخودآگاه صمیمیت‌ هایی ایجاد شه، وجود داره، درستش اینه که از همون قدمای اول پیش نری

اره منم فیلمشو دیدم و خیلی برام جالب و عجیب اومد حالا اگه یه آخوند یا یه انسان مذهبی یا حتی صرفا مع ...

ببخشید ولی احتمالا بخاطر اینه که همین افراد مقید ‌و به اصطلاح مذهبی هم از همین کارا میکنن و من خودم تجربه همینم داشتم 

ببخشید ولی احتمالا بخاطر اینه که همین افراد مقید ‌و به اصطلاح مذهبی هم از همین کارا میکنن و من خودم ...

من دلیلشو این نمیدونم، چون درمورد برخی احکام دیگه‌ی روابط با جنس مخالف که افراد مقید پایبندند، بقیه لزوما اینطور نیستند

ولی با این حرف شما که حتی بعضی افراد مذهبی هم اینکارا میکنن، بله درسته منم دیدم اطرافم

2706