2737
2734
عنوان

رفتار شوهرمو ببینید فقط

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 40 پست
از سر وطیفه گفت وگرنه از ته دل نبود متوجه میشه ادم

خیلیا از سر وظیفه هم نمیگن نمونه اش شوهرخودم اون سری از این ویروسیا گرفته بودم اصلا نمیتونستم پاشم تب ولرزم داشتم جمعه بود گفتم بچه رو نگه دارمن یکم بخوابم استراحت کنم نمیتونم بلند شم یه دعوایی درست کرد که بیا وببین😑😑😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیا از سر وظیفه هم نمیگن نمونه اش شوهرخودم اون سری از این ویروسیا گرفته بودم اصلا نمیتونستم پاشم ت ...

شانس خاهر شانس 

شانس شوهر ما خابیذه

اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم،یا مهدی ادرکنی❤️عضو گروه قرمز❤️وزن هدف۷۰
خوب این رفتار قشنگی نیست ، مردم رو از خودت دور میکنی ، عزیزانت رو ناراحت میکنی  به خاطر همین ش ...

التماس که نه از ته دل نمیگف انگار

2728
اره یکم التماس میکرد قبول میکردم

چرا باید التماس کنه؟من اگر شوهرم مریض باشه میبرمش دکتر و سوپ بهش میدم حالا هی بگه نه نه دیگه التماس که نمیکنم ادم بزرگه بچه که نیست ریشخندش کنم!!!خودمم مریض باشم میگم فلانی وسیله بیار دارو بیار  نوبت بگیر از دکتر فلانی 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
شانس خاهر شانس  شانس شوهر ما خابیذه

بنده خدا هرچی گفت گفتی نه ،خب چیکار کنه 😄 اینجور وقتا ناز نکن اصلا ،هرچی گفت بگو باشه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:
از سر وطیفه گفت وگرنه از ته دل نبود متوجه میشه ادم

خیلیا از سر وظیفه هم نمیکنن

دلت خوشه خواهرم!

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
2738

چقد ناز الکی میکنی

دفعه دیگه همینکارها رو هم نمیکنه

مگه تو توی ذهنش بودی که نسخه براش می نویسی

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
چقد ناز الکی میکنی دفعه دیگه همینکارها رو هم نمیکنه مگه تو توی ذهنش بودی که نسخه براش می نویسی

خب ادم میشناسه شوهرشو