2733
2734
عنوان

چطوری به زن داداشم بگم کم تر غذا بخوره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9076 بازدید | 124 پست
الان نگران اینی که به داداشت نمیخوره؟! یا به خاطر پرخوریش، آبروتون میره؟!   شما خودتون گفتین ا ...

خودش می‌گفت شکر خدا از اخلاق داداشم راضیه.بعدم هم اینکه به داداشم نمیخوره از بس چاق شده هم اینکه با شکمو بازیش مایه خجالته.بابا من اگه بدش رو میخواستم میگفتن بزار چاق و بی ریخت شم خودم قشنگ تر باشم

آره هیچی نگو. خودش یه فکری براش میکنه به وقتش. اما اگه اومد پیشت دردودل کرد یا کمک خواست کمکش کن. ال ...

خب دیروز زنگ زده میگه چی بدم داداشت چاق شده.خودش می‌دونه.منتها من روم نشد بگم خودتو لاغر کن اونو چاق نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظر من شما اصلا دخالت نکن 

نمی‌دونم چ جوابی میخوای دنبال این هستی که بگن بهت اره برو بهش بگو 

نه عزیز 

این راهش نیست 

چاقی و لاغری این خانم ب شما مربوط نیست 

واقعا کاش خواهرشوهرا می‌فهمیدن مالک زندگی برادرشون نیستن 

اینقدر دلسوز زندگی برادرشون نباشید 

مگه قراره همه زن و شوهرا بهم بیان 

مگه لباس هستن که باید ست بشن 

اگه ما این همه وقت و انرژی رو صرف بهبود زندگی خودمون میکردیم قطعا اینهمه مشکلات اجتماعی و فردی نداشتیم 

ب عنوان یه راه حل ، بگو بیا بریم باشگاه با هم ک من تنها نباشم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
خودش می‌گفت شکر خدا از اخلاق داداشم راضیه.بعدم هم اینکه به داداشم نمیخوره از بس چاق شده هم اینکه با ...

بهرحال این جور حرف زدن و اظهار نظر کردن در مورد اندام کسی جدا از فرهنگه شما نمیتونی چیزی بهش بگی 

خودش هم قطعا از چاق بودن خودش ناراضیه 

2728
خودش می‌گفت شکر خدا از اخلاق داداشم راضیه.بعدم هم اینکه به داداشم نمیخوره از بس چاق شده هم اینکه با ...

اینکه میگی به داداشم نمیخوره رو اصلا نمیتونم هضم کنم اینا از نطر من بهانه ست

لطفا دایه مهربان تر از مادر نشو 

با چیزایی که گفتین شما بیشتر نگران آبروتون هستین تا سلامتی زنداداشتون. آبرویی که قراره با چاقی دیگری بره همون بهتر که بره

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫