2733
2734
عنوان

کیا مثل منن؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 23 پست
هیکی بعد از ازدواج کم کم از سرم افتاد. شوهرم می‌خندید دستم مینداخت. منم ترک کردم اینکار و...😑

چجوری ترک کردی؟

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی فیلمی تموم میشه افسرده میشی؟

نه در اون حد وقتی صحنه ی های غمگین پخش مخصوصا اگه آهنگ غم گینم پخش بشه

دختر خوشرو بانمک     توهین ممنوع.                                                                               از هیچی نترس چون ما خودارو داریم 😍
2731
همین ظهری سر بچه جیران کلی اشک ریختم🤕

وای منم الا داشتم نگاه میکردم کلی گریه کردم حالا بزور جلوی خودمو گرفتم😂 

من جدیدا اینطور شدم صحنه یه فیلمیو ببینم بغض میکنم قبلا اینجوری نبودم اصلا از این مودی که دارم خوش ...

منم

پس برو خداروشکر کن😐😂

چرا؟😂

2738
چرا؟😂

چون مسئله تو چند دقیقه اس ولی من تا یه هفته اذیت میشم و این باعث میشه دیگه فیلمی رو شروع نکنم ببینم

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤