2726
عنوان

بسته بودن لوله های فاوپ رحم 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2977 بازدید | 57 پست
عه برای آی وی اف باید دارو بخوری یعنی من فک کردم ی عمل و تمام 

قبلش یسری مکمل میده، که کیفیت تخمک و اسپرم بره بالا

بعد که پروسه ivf شروع میشه باید داروی تحریک تخمک گذاری استفاده بشه که بیشترین تعداد تخمکو از خانم بگیرن بعد عمل پانکچر انجام میشه که با سوزن تخمکارو میکشن، و با بیهوشیه

بعد از اون توی ازمایشگاه تخمکارو با اسپرم لقاح میدن، بعد که جنین تشکیل شد، به رحم منتقل میکن

از اول تا آخرش حدودا یکماهه

چون نمیتونم جدا بشم ازش و زندگی من همینه حداقل برم خودمو درمان کنم عجله ندارم میگم کاش ی بچه بیاد دل ...

نه نمیگم بچه دار نشو 

میگم کاش عجله نکنی

شاید اخلاقاشون بهتر شد ارامشت بیشتر شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احتمال داره برا عمل باشه چجوری یعنی ؟؟؟ بعد باز میشه ؟؟؟ خیلی نگرانم 

برای من که علتش همون بود، من خیلی این دکتر اون دکتر رفتم اخرش به همین رسیدم، الان چند ساله دنبال بارداریم، ببین وقتی یه جایی از بدن ادم زخم میشه، مثلا روی پوست، وقتی می خواد زخم خوب بشه، یه لایه پوست اضافه روش تشکیل میشه، اسمش اسکار تیشو هست، حالا فکر کن شکمت باز شده تو عمل جراحی و چند لایه برشخورده و زخم شده و دور همه اون زخمها اسکار تیشو درست شده، اینها باعث فشار و چسبندگی اجزای داخل شکم میشه، به لوله فالوپ هم فشار میاره و اونو تنگ می کنه یا می بنده

بعضیا با لاپراسکوپی یا درمان های طب سنتی مثل بادکش گرم پایین شکم و کارهای اینطوری خوب میشن، من یه سال دنبال این درمانها بودم و دوباره عکس رنگی دادم بعدش ولی گفتن میزان اسکارها انقدر زیاده که لوله باز نشد 

اره گلم تهرانم من عملامو پیش دکتر آصف جاه انجام دادم، برای بارداری تحت نظر دکتر امیری هستم و دارو اس ...

چه مکمل هایی بهتون دادن؟ به من فولیک اسید و ویتامین معمولی دادن، می خواستم ببینم چیز بیشتری جاهای دیگه میدن؟

2728
عه برای آی وی اف باید دارو بخوری یعنی من فک کردم ی عمل و تمام 

بله اماده سازی داره که رحم و تخمدان ها اماده بشن و داروهاش هم قرص هست و هم امپول

مثلا دو هفته مصرف می کنی از شروهع پریود بعد میری عمل تخمک کشی بعد اونها جنین رو در ازمایشگاه اماده می کنن بعد میری برای انتقال و تا دو هفته داروها رو ادامه میدی بعد ازمایش بارداری میدی

نه نمیگم بچه دار نشو  میگم کاش عجله نکنی شاید اخلاقاشون بهتر شد ارامشت بیشتر شد

اره چون تو ivf ارامش اعصاب مادر خیلی مهمه برای جواب گرفتن، مشاوره رفتی ببینی چی کار کنی بهتر بشه اخلاقش؟ یه خانومی بود همینجا تاپیک زده بوذ که شوهرش همینطوری بوده تازه می گفته طلاقت میدم و میرم با دوست دخترم ازدواج می کنم، بعد خانومه با محبتهاش اخلاق همسرش رو عوض کرده بوده

چه مکمل هایی بهتون دادن؟ به من فولیک اسید و ویتامین معمولی دادن، می خواستم ببینم چیز بیشتری جاهای دی ...

عزیزم من الان دم دستم نیست، یکم دیگه برات عکساشو میذارم

به همسرم روزی ۲تا ویتامین سی ۱۰۰۰ میلی گرم،و روزی یک ویتامین E  چهارصد میلی دادن، به من ۲تا مکمل دیگه دادن که مهمترین موارد برای باروری رو داره اسماشو یادم نیست، عکسشو میفرستم

اره چون تو ivf ارامش اعصاب مادر خیلی مهمه برای جواب گرفتن، مشاوره رفتی ببینی چی کار کنی بهتر بش ...

اینم میگه طلاقت میدم مشاوره نمیاد مگه خودم تنها برم یبار رفتیم مشاور فقط ی جلسه اونم فایده نداشت دیگه ام نیومد