2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی طرز فکر بانمکی داریدا آفرین

سنت که بره بالا متوجه میشی هیچکس و هیچ چیزی اونقدرا که فکر میکردی مهم نبود و نیست. دستکم نه مهم تر از شخصیت و آرامش خودت. 

شاد باشید 🙏🌹

سنت که بره بالا متوجه میشی هیچکس و هیچ چیزی اونقدرا که فکر میکردی مهم نبود و نیست. دستکم نه مهم تر ا ...

میدونی من همون اول گفتم قهر با یه عزیز و دعوا با یه عزیز

غیر از این باشه خداییش واسم مهم نیس

بوده و مهم نبوده

حالا چون از اعضای خانوادمه و رابطه خوبی باهم داشتیم و این دعوا پیش اومده ناراحتم و روحیم خراب شده

این حرفت خیلی منطقیه معامله با خدا  میدونی اون طرف انقد غرور داره که واقعا ادم نمیتونه بره سمت ...

کسی که مقصره خودشم میفهمه بنابراین از پا پیش گذاشتن می ترسه و شرم داره

هر چند تو هر رابطه ی مخدوشی دو نفر به نحوی درگیر و مقصر ماجرا هستن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
اخه مشکل از اوناس من واقعا ادمی نبودم بخوام چنین کاری کنم چندین بار هی واسطه شدم صلح برقرار کردم ولی ...

ان شالله خدا کمکتون کنه

بچه ها تونم به خوبی بزرگ بشن 

گفتم می تونید خیلی نزدیک نباشید ولی قطع هم نباشید 

در حد سلام رسونی و احوالپرسی 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
کسی که مقصره خودشم میفهمه بنابراین از پا پیش گذاشتن می ترسه و شرم داره هر چند تو هر رابطه ی مخدوشی ...

دقیقا همینطوره

باید بذارم زمان بگذره و انشاالله خیر پیش بیاد

میشه درخاستمو قبول کنی

من هستم ی فرشته...کارش گند زدن ب چیزا و انساناس🥲🔪خلاصه اگ زندگی معنا نداش خاصی ضدحال بزنی بهش....بدون ک کت بسته در خدمتمممم😌😎بگمممم ک من ی خانوم دکتر هسدمممم ک با کلی سختی دکترای تِر زدن در زندگی خود بدس اوردممم😎تضمینی بخاطر شرایط اقتصادی تو پنج جلسه شمارو استاد تر زدن میکنم😎🔪الکی ک نییییییییییییس.....ولاااااا😌🔪لیااااقت میخاداااااااا🤝😌