2733
2734
عنوان

دفع پروتین در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 17944 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه من اسپرین استفاده نکردم...من شکمم خیلی کوچیکه طوری که هر کی میبینه باور نمیکنه من 32 هفتمه....رفتم سونو گفت اندازه جنین نرماله ...ولی فکر کنم بچم با وزن کم دنیا بیاد
آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
مارال جون انشالله که به سلامتی نی نی تو بدنیا بیاری.ممنون بابت لطف و راهنماییات
آرزو میکنم روزی برسه که وقتی دلتون براش تنگ شد فقط کافی باشه که از این پهلو به اون پهلو بشید
2728
فعلا با اجازه من برم بیرون حال وهوام عوض شه صبحی ماماهه گفت که شاید بستری بشم کلا روحیمو باختم حسابی استرس گرفتم.نمیدونم چرا اینا به جای اینکه به مادرای باردار روحیه بدن بدتر روحیمونو تضعیف میکنن .یعنی دم صبحی داشت قلبم وای میستاد
ران نباش..من 260 بودم.ولی چون فشارم بالا نبود مشکلی نداشتم و هفته 39 زایمان کردم..مراقب فشارت فقط باش.همین
حق با بودایی ها بود آدمهای گناهکار به مرگ محکوم نمیشوند'به زندگی محکوم میشوند
2738

سلام عزیز ..رفتم بیمارستان ..گفت چون فشارت با لا نیست ..مشکلی جنینو تهدید نمیکنه 

ن  بستری شدم ن مشکلی خدا روشکر  پیش اومد 

فک کنم هفته ۴۰ ام زایمان کردم 

اون دفع پروتین فقط واسه بارداریم بود ..رفع شد 

من فشارم بالاست چند هفته پیش از دفع دادم ١٦٥ بود دوباره هفته بعدش دادم ٩٠ شد ایندفعه دوباره فشارم ر ...

عزیزم شما چند هفته زایمان کردید؟فشارتون چند بود؟من فشارم بالاست دفع پروتین هم دارم هفته ۱۵امم تازه

هیچ چیز به اندازه شخصیت آدم رو جذاب نمیکنه ...میتونید گلاب صدام بزنید🌹