2733
2734
عنوان

بعید میدونم خوسگل ترین از دختر تو ایران باشه+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3762 بازدید | 98 پست
😊😊 باشه موفق باشی

من که موفق هستم همین که ادیت فتوشاپ نمیکنم مردم گول بزنم کمپین فیک راه نمیندازم خداتومن نمی‌گیرم پیج کلاهبرداری تبلیغ کنم جیب مردم خالی نمیکنم باابرو هستم موفقیتع 

در ضمن من چهره زیبا بی نقص دارم با قد 173 فک نکنی چیز خاصی هستی

حالا فردا صبح عکسهای واقعیش می‌فرستم  هرچند این پدر مادر ادیت شدن ،و بچه زشت هیچوقت وجود ندارد ...

بفرست میبینم خوبه اون خانمم گفت عکسش از بچگی رو مجلات بوده 

بعدم برا من فرقی نمیکنه من فقط دنبال کنندش هستم چهرشو تحسین میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که موفق هستم همین که ادیت فتوشاپ نمیکنم مردم گول بزنم کمپین فیک راه نمیندازم خداتومن نمی‌گیرم پیج ...

عزیزم ار ساعت خوابت گذشته یکم داری چرت پرت میگی 

الان فکر کردی من نگین خق دوستم ؟😂😂

یا اومدم اینجا نبلیغشو گنم؟؟ 

خدا شفات بده جانم !  

عزیزم ار ساعت خوابت گذشته یکم داری چرت پرت میگی  الان فکر کردی من نگین خق دوستم ؟😂😂 یا اومد ...

یا فیکشی یا حمایتی و صد درصد تبلیغ هست کارت همینه پولش میگیری 

در ضمن شعور حرف زدن داشته باش فک نکن من مثل خودتم قشنگ معلومه سوختی

خدا تورو شفا بده یکم شعور ادب بهم بزنی 

2728
یا فیکشی یا حمایتی و صد درصد تبلیغ هست کارت همینه پولش میگیری  در ضمن شعور حرف زدن داشته باش ف ...

برو بابا روانی نصف شبی منو گیراوردی داری عقده گشایی میکنی

میگن اینجا دیونه خونه اس الان میفهمم راست میگن 

نه اتفاقا تو سوختی که تحمل زیبایی یک نفرو نداری درضمن با کسی با ادب خرف میزنن که خودش شعور و ادب داشته باشه تحمت نزنه به کسی برو بخواب سیمات قاطی کرده 

برو بابا روانی نصف شبی منو گیراوردی داری عقده گشایی میکنی میگن اینجا دیونه خونه اس الان میفهمم راست ...

من اینقدر قشنگ زیبا هستم که زبان زد همه شده به یک صورت پفکی ادیتی حسادت نمیکنم از بس تامین شدم  قد بلند خوش هیکل حداقل یک سر گردن از این بلندترم 

در ضمن من مثل این قد دوست گدا زاده گشنه نیستم محتاج پول تبلیغات و سالن ارایشری باشم من خودم اصیل پولدارم رو اینها تفم نمیندازم 

تو هم برو بمیر 

من هم این مورد رو که گفتی یجورایی باور دارم.  بعصی ها هم فقط به خاطر رنگی بودن چشم و اینجور م ...

آره دقیقا همینطوره

اروپایی‌ها پوستشون اگر دقت کرده باشی با وجود روشن بودنش ولی پر از کک‌ومک و ... اکثرشون هم چهره‌های بی‌روحی دارن که جذابیتی نداره...

اما همینطور که گفتین زیبایی کاملا نسبی هست. سلیقه‌ها متفاوت...

2738