2733
2734

مشخص نیس که اما انگار لاغری 

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آقااااا منو یکی ازین نی نی سایت بکشه بیرون معتاد شدم تا ۷ صبح اینجام از کارو زندگی افتادم😭😭😭

تنها راهش اینه به یچیز دیگه معتاد شدی

ولی خودمونیم

از الانا دیگه تا صبح کم کم ۵ مین یبار تاپیک جدید میاد

دم اذونم که همش التماس دعاس 

چیکااار میکنی با خودت ؟

2738
تنها راهش اینه به یچیز دیگه معتاد شدی ولی خودمونیم از الانا دیگه تا صبح کم کم ۵ مین یبار تاپیک جدی ...

والا هیچی🤣🤣 از اینستا ب نی نی سایت ازینجا ب اینستا. کرمم میگیره میرم تاپیکای پربازدیدو دونه ب دونه همه رو میخونم تا اذان میگه نمازو میخونم. دوباره فکر میکنم یکی واسم ریده😄 گوشیو برمیدارم باز میام اینجا تا آخر سر از سردرد و حالت تهوع گوشیو پرت میکنم سه متر اونورتر و میخوابم

والا هیچی🤣🤣 از اینستا ب نی نی سایت ازینجا ب اینستا. کرمم میگیره میرم تاپیکای پربازدیدو دونه ب دونه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣عاشقت شدم

باز خوبه نماز میخونی :))

یه کار مفید حداقل..

من یه گیم انلاین میزنم،اینستا،اینجا،گیم،انقدم پوست کلفت شدم هیچیم نمیشه،تهوع مهوع از گوشی منظورمه،فوق فوقش سردرد،تا ۷.۸ بیدارم آخر از گشنگی خوابم میبره

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣عاشقت شدم باز خوبه نماز میخونی :)) یه کار مفید حداقل.. من یه گیم انلاین میزنم،اینست ...

یا خداااا😄 گیم آنلاین بزنم ک دیگه بدبخت دوعالم میشم باید تو خونه باسرم برم اینور اونور