2737
2734
کار خوبی میکنی بخدا هیچی نمیشه بدید بچه ها بحورن گناه دارن مخصوصا رفلاکسیا

اره بخدا شیر ک اصلا تا میخورن بالامیارن.دخترم وزن تولدش خیلی خوب بود.الان ک ۵ماهشه کلا۳کیلو هم اضاف نکرده

شیر خودتو بهش نمیدین مگه ؟

تا سه ماهگی میخورد شیرمو بعد از اون دیگه نگرفت سینه امو 

شیرمم در حدی نبود که بدوشم

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیه شیرخشکش

اوایل نان ۱ میدادیم، ولی با نان اسهال داشت

بعد خودمون عوضش کردیم بیومیل ۱ میدیم الان

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
ی پودره صبحا با اب قاطی میکنم بهش میدم.تا۲ماه دکترگفته بهش بدم

اس امپرازول هست، اینو دارم،یه شربت هم داده 

2728
آره گاهی آروغ میزنه ولی آروغ که چه عرض کنم، یه صدای خیلی بلند همراه با عوق زدن، طوری که میگیم الانه ...

عزيزم بلافاصله آروغ نگير 

اگه پستونكي باشه كه عاليه بلافاصله بعد از شير پستونك رو بده يه ده ديقه يه ريع بعد آروغشو بگير

اگه مقدوره شير خشكشو هر چي كه ميدي عوضش كن

زير سرشو بلندتر و به پهلو بذارش موقع خواب 

به محض شروع غذاي كمكي كلي تغيير خواهد كرد

من بچم الان شش ماهه و يه هفتشه از پنج ماه شروع كردم كمكي رو

عزيزم بلافاصله آروغ نگير  اگه پستونكي باشه كه عاليه بلافاصله بعد از شير پستونك رو بده يه ده دي ...

کلا وقتی سیر باشه پستونک نمیگیره، وقتایی که گشنه باشه میک میزنه 

۵ ماهگی نوبت دکتر داره،ازش میپرسم اگه اجازه بده شروع کنم

به پسر منم اس رو دادن بالا آوردنش رو بدتر كرد 

دخترم جدیدا نمیخورش همه اشو توف میکنه بیرون

انقدرم بد دارو هست،با سلام و صلوات و اب بهش دارو میدم، گاهی خودش تا مزه دارو رو میفهمه چنان حاله خودشو بهم میزنه و عوق میزنه که هرچی شیر خورده بالا میاره🤦‍♀️

شما بچه اتون راحت با غذا ارتباط برقرار کرد؟

2738
کلا وقتی سیر باشه پستونک نمیگیره، وقتایی که گشنه باشه میک میزنه  ۵ ماهگی نوبت دکتر داره،ازش می ...

نگران نباش خوب ميشه شير خشكاي اِي آر خيلي خوبن غليظن بالا نميارن بچه ها از دكترش نظرشو بپرس 

كسيدهم اگه گفت از شير خشكه يه وقت ناراحت نشيا اصلا ربطي نداره خيلي از بچه هاي شير مادري هم اينجورين و به مادر رژيم ميدن ولي بازم همونه مشكل اصلي رفلاكس معده و گوارش نوزاداست نه تغذيه 

انشاالله تا دو ماه خوب خوب ميشه يه شبه خودت تعجب ميكني 

من از دكتر بچم پرسيدم مثلا يه ساعتدبعد از شير خوردن بالا مياره عين شير گفت نگران نباش مقداري كه بايد جذب بشه تو همون يه ساعت شده

دخترم جدیدا نمیخورش همه اشو توف میکنه بیرون انقدرم بد دارو هست،با سلام و صلوات و اب بهش دارو میدم، ...

اس رو ميتوني قاطي شير هم بدي من از دوتا دكتر پرسيدم گفتن اوكي هست با شير قاطي شه

آره عزيزم اتفاقا غذا خوردنم دوست دارن خب مزه جديدي هستش علاقه دارن 

نگران نباش خوب ميشه شير خشكاي اِي آر خيلي خوبن غليظن بالا نميارن بچه ها از دكترش نظرشو بپرس  ...

ممنون عزیزم ان شاء الله که هرچی زودتر خوب بشه 

ممنون از اطلاعاتت

انشاالله نگراني شماهم زود رفع شه دختر گلتونم خدا حفظش كنه🌺

همچنین پسر شما رو خدا نگهدارش باشه🌸

دارو با قطره چکان بریز ته حلقش.یه لحظه بینی دخترت رو بگیر دارو قورت میده تف‌هم نمیکنه

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃