2703
2553
عنوان

اونایی ک ماسک نمیزنن حق الناس گردنشونه خواهشا بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 153 بازدید | 23 پست
منم خواهرشوهرم با اینکه خانوادگی مریض شدن جمعه شوهرشو فرستاد خونه ما آخه خودشون شوهرمو کار داشتن دی ...

اوووه چقد بد 

کاش بهش میگفتی

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶
دقیقاا  اصلا بنظرم باید باهاش برخورد میکردی و به روش میاوردی

اینجور ادما 

به نظرم اصلا ادم نیستن 

ی ذره عقل نداره حتی ی درصد حساسیت هم باشه 

ی ماسک بزن 

لعنتیییییییی

جالب است،🤌ثبت احوال همه چیز را درشناسنامه ام نوشته است به  جز احوالم....🚶‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀😶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووه چقد بد  کاش بهش میگفتی

همون جمعه به شوهرش گفتم که مریض شدین خدا بد نده گفت نه چیز خاصی نیست باز دو روز پیش باخواهرشوهرم تلفنی صحبت کردم گفتم چرا صدات گرفته اس گفت نه چیزی نیست گفتم آره چون شوهرتم اومد خونمون مریض بود باز دیروز پاشده اومده خونم😓

همون جمعه به شوهرش گفتم که مریض شدین خدا بد نده گفت نه چیز خاصی نیست باز دو روز پیش باخواهرشوهرم تلف ...

وووای 

چرا نمیفهمن ک کروناست 

چقد بعضی ها نامردن 

2720
اره درسته ولی الان اپیدمی هست یعنی همه دارن میگیرن  ماسک کمترین کاری ک میتونیم بکنیم  تا ...

خودتون دارید میگید اپیدمی یعنی همه حدقل یکبار رو گرفتن و چرا زندگی سخت میشه ولی هیچ کاری بخاطر بیماری که تا ابد هست انجام ندی و از همه دنیا عقب بمونی چون کرونا هست و آدم باید زندگیش رو بکنه و کرونا هم الان خیلی کم شده هر کس هم بگیره با دارو خوب میشه و دیگه مثل اوایل نیست بیشتر کرونا های الان هم همون سرماخوردگی هست که فقط اسمش به کرونا تغییر کرده

وووای  چرا نمیفهمن ک کروناست  چقد بعضی ها نامردن

دقیقا

اگه واقعا قرنطینه رو رعایت نکرده من راضی نیستم حق الناسه من الان بخاطر پیک جدید جایی نمیرم ولی اینا راحت اومدن خونم با وجود مریضی و علائم

دقیقا اگه واقعا قرنطینه رو رعایت نکرده من راضی نیستم حق الناسه من الان بخاطر پیک جدید جایی نمیرم ول ...

صدرصد حق الناسه 

گناه کردن 

بخدا 

اشکال نداره ویتامین سی بخور 

چایی کم رنگ خوبه مرتب بخور

2714