2703
2553
عنوان

عکس بچگی من و همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2447 بازدید | 84 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرم ۳ دخترم ۱ عکس پروفایلم جفتشون چند ماهشونه و قدیمیه

خدا حفظشون کنه 

بچه های خوبی بنظر میان 

آخه بعضی بچه ها اذیت کن میشن

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
خدا حفظشون کنه  بچه های خوبی بنظر میان  آخه بعضی بچه ها اذیت کن میشن

ن خداروشکر جفتشون آروم و خنده رو بودن 

دومی فاصله خیلی کم شد با اینکه پسرم اذیت کار نبود ولی خب سنی نداشتم میخواستم سقط کنم همسرم اجازه نداد ک خداروشکر اجازه نداد

2720
فقط این😂 داشت در اون گوشم حرف میزد من موهای اینور دادم بالا😂😂😂😂

اینو میگم اسی

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
میدونم اونی ک داره در گوشم حرف میزنم دختر عممه

چقدر شکل پسراس

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
ن خداروشکر جفتشون آروم و خنده رو بودن  دومی فاصله خیلی کم شد با اینکه پسرم اذیت کار نبود ولی خ ...

خداروشکر آخه خودتون هم خوبید به همون خاطر بچه هاتون هم خوب و شیرینن

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2714