2733
2734
عنوان

سبزه یا سفید مسئله این است؟

| مشاهده متن کامل بحث + 57729 بازدید | 367 پست

سبزه ها اکثرا چهره زیباتری دارن..من اغلب سفیدایی ک دیدم اگه پوستشونو فاکتور بگیری خیلی بد میشه چهرشون..خدا خودش میدونه آدمارو چطور خلق کنه ک زیبا به نظر بیان

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت برم عزیزم ممنون که بهم امید دادی چون خودم هنوز اولای راهم و خیلی کار داره تا به هدف اصلیم بر ...

حتما مزاحم میشم در وقت مناسب خوشحال میشم از همصحبتی باهاتون...ممنون بابت توصیه هاتون..

شب بخیر❤

2728

من سفیدم دخترم سبزه است.  خدایی این حرفها چیه آخه. سلامتی و انسانیت مهمه.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
حتما مزاحم میشم در وقت مناسب خوشحال میشم از همصحبتی باهاتون...ممنون بابت توصیه هاتون.. شب بخیر❤

مزاحم چیه

راحت باش عزیزم

من خیلی خوشحال میشم دوست جدید پیدا میکنم😍

اون روزایی که خیلیا نگران شوهر و خانواده شوهر بودن، ما داشتیم شبانه روز واسه آرزوهامون می جنگیدیم!
2738