2737
2734
عنوان

هرچه می خواهد دل تنگت بگو 🍃🥀☘️🥀☘️

| مشاهده متن کامل بحث + 10847 بازدید | 1620 پست
@_درنا_     سلام عزیزم  روز جمعتون بخیر ان شاءالله 🤲🏻💚 به نیت حاجت دلتون هدیه ...

سلام گلم .خدا خیرت بده جانم 

ان شاء الله فرج آقا امام زمان ۲۰تا صلوات می‌فرستم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه الشریف

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
سلام گلم .خدا خیرت بده جانم  ان شاء الله فرج آقا امام زمان ۲۰تا صلوات می‌فرستم  اللهم صل ...

ممنون عزیزدلم ❤

قبول باشه گلم 🌸

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  اللهم صل علی محم ...

خیلی ممنونم دوست عزیز 

إن شاءالله امام زمان عج ، با دستهای خودشون دونه دونه گره های زندگیتونو باز کنن  

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
@درخواب     سلام عزیزم  روز جمعتون بخیر ان شاءالله 🤲🏻💚 به نیت حاجت دلتون هدیه ...

سلام آقا جان 

کمکم کن بتونم مایه ی افتخار شما و شیعه باشم 

نه مایه ی شرمساری شما🥲

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                          ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
2728
@شاهکارم   به نیت شما  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  🌺دعای منتظران ...

ممنون عزیزم 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
برا حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم  اللهم صل علی محمد و ...

دستت درد نکنه.لطف کردی

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
@یاخیرالناصرین     سلام عزیزم 💚 هر چه می‌خواهد دل تنگت بگو 🍃🍃 به نیت شما  ...

سلام دوست عزیز ممنونم از شما .خداوند به شما خیر بده.

«اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم».

«السلام علیک یا مولانا یا صاحب الزمان (عج)»

«الهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم»

2738
@مرآویز   سلام عزیزم 💚 هر چه می‌خواهد دل تنگت بگو 🍃🍃 به نیت شما  اللهم ص ...

سلاامم عزیزممم....از لطف شما خییلی خییلی ممنونمم🤩...ان شالله که حاجت روا بشین❤️‍🔥....من هم به نیت شما خوندمم❤️

عارضم بوعلی سینا را ندیده اید!؟
سلاامم عزیزممم....از لطف شما خییلی خییلی ممنونمم🤩...ان شالله که حاجت روا بشین❤️‍🔥....من هم به نیت ...

ممنون عزیزم 

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
@خدایاآرامش     سلام  مهربونم  ⁦❤️⁩ شما  دعوتی  به  تاپیک &nbs ...

سلام عزیزم ممنون  از لطفت.                                                                                                                            آقا جانم هر روز که می گذرد در انتظار آمدنت هستم شاید که بیایی ورخت غم از دلم برکنی ❤ 

اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم  
2706