2726
عنوان

پدر شوهرم اینا خونه ما زندگی میکنن ما خودمون اجاره ایم

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 25 پست

اگه شوهرت مشکلی نداره و حرفی نمیزنه مدام جلوی شوهرت و خانوادش بگو خونه رو عوض کنیم یکی بزرگتر اجاره کنیم دو طبقه باشه دوبلکس باشه و ... هرقدر هم شوهرت بگه تا موعد تخلیه مونده و هزینه زیاد میشه جلو همشون بگو اینهمه ادم جا نمیشیم و من راحت نیستم و...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هر شکلی بگید ناراحت میشن .

کسی که خونه خودشو میده اجاره .

میاد خونه پسر .

یک هنوز عزت نفسش کامل نیست یا از دست داده 

دوم اینکه 

میگه بچه من  وظیفه اس . 

بنابراین هر چطور بگید دلخور میشن و طلبکار 

هرکه شد محرم دل  در حرم یار بماند
2728
اگه شوهرت مشکلی نداره و حرفی نمیزنه مدام جلوی شوهرت و خانوادش بگو خونه رو عوض کنیم یکی بزرگتر اجاره ...

با ما زندگی نمیکنن تو خونه ما هستن ما خودمون رفتیم اجاره نشین شدیم 

همش میگم خودشون باید متوجه باشن ما هم سختمونه زندگی  شوهرم روش نمیشه بهشون بگه به خاطر حرف مرد ...

وآقا از زمین به آسمون میباره  

بیشتر پدر مادرا میگن به بچشون پاشو بیا خونه خودمون زندگی کن اجاره ندی یکم کمک حالت بشه و.....اینا برعکسن 

چندبار بگو کاش یه اتاق آدم داشته باشه ولی مال خودش باشه از این کرایه نشینی راحت بشه یا بگو خیلی سخته مستاجری کاش جایی داشتیم چندسال میشستیم تا کرایه ندیم و...

توی خورد خوراک چطورن اصلا کمکتون میکنن

واااااای این دیگه نوبره بخدا

خونه خودشون دادن اجاره کرایشو توی جیب میزارن اونوقت اومدن توی خونه شما ساکن شدن کرایه ندن خودتونم رفتین مستاجری و....  

شرایط خیلی سخت شد درکت میکنم، پدرشوهر خواهر منم بعد از فوت دامادمون میگفت میام خونه پسرم بمونم و خونه خودم رو بفروشم کلی دعوا شد سر این قضیه، اخرشم خواهرم خونه رو قفل کرد اومد خونه بابام گفت برین از طریق قانون اقدام کنید

همش میگم خودشون باید متوجه باشن ما هم سختمونه زندگی  شوهرم روش نمیشه بهشون بگه به خاطر حرف مرد ...

حرف مردم! 

میدونی چی کار کن. هر جا نشستی بگو آره اینطوریه 

هر جا بگو. مثلا توی خانواده خودت. فامیل  خودت. در و همسایه. همه جا بگو. کل شهر بفهمن.