2726
عنوان

داستان زندگیم ، هر شب یک قسمت!

| مشاهده متن کامل بحث + 6605 بازدید | 93 پست
شبا ترس بدی نیاد توجونم که نمیذاره بخوابم ته دلم میگم خدایا چی می شد که منم زندگی عادی داشتم مثل همه ...

😔😔😔عزیزمممم

برو سر قبر مادرت و پدرت اونا روحشون باهاتن 

از مادرت معذرت خواهی کن بخاطر نفرینایی کردی و همرو ببخش 

من مطمئنم بهترینا سرراهته و مطمئنم خوب خوب میشی فقط ارامش داشته باش ب روحت برس و هر هفته مشاوره برو و صحبت کن تا تخلیه بشی و انرژی داشته یاشی و ب امید خدا زود زود بچدار میشی و خانواده گرم داری

برای دختری که لباس عروسشو نپوشید خط چشم یاد نگرفت خواننده نشد چشمش و از دست داد      برای پسری که گیاهشو کاشت و بزرگ شدنشو ندید  پسری که کسیو نداشت و کل ایران و داشت     برای پدری که لباس پسرشو سر مزارش پوشید(: 
شبا ترس بدی نیاد توجونم که نمیذاره بخوابم ته دلم میگم خدایا چی می شد که منم زندگی عادی داشتم مثل همه ...

عزیزم رابطه ات با مادرشوهرت چطوریه؟ 

آخه مادرشوهرت چرا باید همچین کاری میکرد. خیلی اعصابم خورد شد از کارش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😔😔😔عزیزمممم برو سر قبر مادرت و پدرت اونا روحشون باهاتن  از مادرت معذرت خواهی کن بخاطر نفری ...

🥺باشه حتما اینکارو میکنم

یه وقت هایی باید تیپا بخوری تا توپت پر بشه، خداجونم بابت داده و نداده ات شکر که هرچی شد صلاحم توش بود
عزیزم رابطه ات با مادرشوهرت چطوریه؟  آخه مادرشوهرت چرا باید همچین کاری میکرد. خیلی اعصابم خورد ...

خوب در ظاهر ولی کلا دل خوشی از عروساش نداره یعنی دوست داره پسراش تومالکیت خودشون باشه ادم سالمی از نظر ذهنی نیست

یه وقت هایی باید تیپا بخوری تا توپت پر بشه، خداجونم بابت داده و نداده ات شکر که هرچی شد صلاحم توش بود
2728