2410
2553
عنوان

هرکی خوابگاه بوده بیاد قوانین خوابگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 5063 بازدید | 40 پست
خب عزیز دلم ما قبل دانشگاه تا دم درم نمیتونیم بریم اونجاهم بخوایم باز از خونواده اجازه بگیریم که هیچ ...

نه دیگه شما در طول روز همه‌جا میری .ما با دوستامون می‌رفتیم جاهای تفریحی .کافی‌شاپ ها .همه جا می‌رفتیم .روزایی تعطیل بود می‌گشتیم .ولی غروب میومدیم خوابگاه .دیگه شب جایی نداشتیم بریم .البته شاید ما زیادی مثبت بودیم .خودمونم میترسیدیم شب جایی باشیم 😀

عزیزم هر غیبتي رو به خونوادت میگن از یه تایم به بعد نباید بیرون باشي اگه بخواي مهمون ببري خوابگاه باید بهشون اطلاع بدي بعضی جاها تایید خونواده میخوان 

بخواي غیبت کني هم باید بهشون اطلاع بدي از یه تایم به بعد هم باید لامپا رو خاموش کنید توي خوابگاه 

ولي خیلي خوش میگذره 

کاربری دست دو نفره دوستان                                                       ‌.         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم دانشجو نیستم ولی اینو یه دانشجو گفت:

با مقنعه میرفتن بیرون

سرپرست حواسش به ورود و خروج هست

شبا امار میگیره

اگه بری خونه چن ساعت بعد به خانواده زنگ میزنن که رسیدی یا نه

یه لیستی روز اول پر میکنی و فقط درصورتی که بعد از تایم مشخص میای خوابگاه با اون افراد باشی اجازه ورود میدن

سرتایمی که  میگن شب باید خوابگاه باشی

درکل باید حواست به وسایلت باشه 

همه جا رو نمیدونم ولی بعضی جاها قفل کمد رو عوض میکنی برا خودت

اگه بخوای بری بیرون هم اتاقیت نباشه کلید رو یا میدی به سرپرستی یا اتاق بغلی اگررررررر معتمدن

حس میکنم اون قسمت از مغزم که باهاش آدمارو تحمل میکردم از دست دادم    عدالت ساخته ذهن بشره برای یه آرمان شهر خیالی.....                                                          شرایط زندگی عفت کلام برام نذاشته!🙃🌱
2456

سعی کن باهم اتاقیت بسازی و از همون اول با مهربونی حدو حدودخودت رو مشخص کنی که بعدا مشکل نشه

لجبازی و نازک نارنجی روباید کنار گذاشت چون هم اتاقی عوض کردن تا اخر ترن نمیشه و بعدشم کلی دردسر سازه 

به چشم ناسازگار بهت نگاه میکنن و بقیه اتاقا اجازه نمیدن باهاشون تو یه اتاق باشی

حس میکنم اون قسمت از مغزم که باهاش آدمارو تحمل میکردم از دست دادم    عدالت ساخته ذهن بشره برای یه آرمان شهر خیالی.....                                                          شرایط زندگی عفت کلام برام نذاشته!🙃🌱
من خودم دانشجو نیستم ولی اینو یه دانشجو گفت: با مقنعه میرفتن بیرون سرپرست حواسش به ورود و خروج هست ...

ولی من خودم چهار سال تو خوابگاه بودم .بیرون رفتن با مقنعه اجبار نیست .دانشگاه با مقنعه بودیم بیرون می‌خواستیم بریم کسی کار نداشت مقنعه یا روسری .به خونه هم زنگ نمیزدن بگن رسید یا نه اون همه دانشجو دارن مگه بیکارن هی زنگ بزنن .شما وقتی اونجا امضا می‌کنی که دارم میرم خونه دیگه تا هر چند شبی که نیستی تو لیست حضور غیاب برات غیبت میزنن .

عزیزم هر غیبتي رو به خونوادت میگن از یه تایم به بعد نباید بیرون باشي اگه بخواي مهمون ببري خوابگاه با ...

والا به ما کاری نداشتن لامپ رو کی خاموش کنیم گاهی وقتا پروژه‌های عملی داشتیم تا صبح بیدار بودیم کار می‌کردیم 

2714
ولی من خودم چهار سال تو خوابگاه بودم .بیرون رفتن با مقنعه اجبار نیست .دانشگاه با مقنعه بودیم بیرون م ...

شاید دانشگاه به دانشگاه متفاوته

من اینارو از خواهرم شنیدم و به عین میدیدم تماس میگرفتن

البته منم خیلی وقت پیش دانشجو بودم شاید جدیدا آنقدر سختگیری بیشتر شده 

دانشگاها شاید فرق کنن