2703
2553
عنوان

ویار به شوهر در بارداری،لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1949 بازدید | 52 پست

شوهرمنم نه ماه تمام بوی سیرمیداد.حالم بهم میخورد ازش

🔴اگه چندین شب پشت سرهم خواب بدووحشتناک میبینین،یه کوچولوذغال،یه کم نمک،ویه کم نون خشک.بزاریدتوکیسه فریزر بزاریدتوبالش زیرسرتون وبخابین.برامنکه جواب داد،انشالله براشماهم جواب میده😊🌈تو این دنیا تا سنگ نباشی کسی ازت بُت نمیسازه...🪶.-🌈 عوض ݩشدمـ فقط متوجہ بعضے چیزآ شدمـ➰🌈جواب دندون شڪن زیاد داشتم؛ اما نخواستم بجا دندونت؛ دلت بشڪنه رفیق؛💔🔵هیچ لباسی تو دنیا، نمیتونه بی‌شخصیتیه درون آدما رو بپوشونه👌🌈اگه سکوت میکنم معنیش این نیست که دارم حق رو به تو میدم بلکه به سادگی دارم تورو نادیده میگیرم🙃خیلیا بهم یاد دادن که میتونن باهام بازی کنن.منم بالاخره یادشون دادم که بازی رفتوبرگشت داره↢→🔵اگ‍‌ه‍‌ ن‍‌اراح‍‌ت‍‌ت‍‌ون ک‍‌ردم‍‌ ن‍‌ب‍‌خ‍‌ش‍‌ی‍‌نچ‍‌ون اص‍‌ن پ‍‌ش‍‌ی‍‌م‍‌ون ن‍‌ی‍‌س‍‌مت‍‌ازع خ‍‌وب‍‌م‍ ک‍‌ردم‍‌☻︎یع ذهن منفۍ هیچ وقت بهت یع زندگۍ مثبت نخوآهد داد🟠امروز مال توئه، قشنگش کن دقیقاعین خودت🌱🌈🌤☀عیب نداره تجربه شد :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من سر بارداری اولم اینطور بودم چقدر عذاب کشیدم اونم مرتب بهم میچسبید روزایی که سرکار بود تا غروب حالم خوب بود همین که کلید مینداخت به در من میدویدم دسشویی اونم فکر میکرد از صبح اینطوریم 😅

الا بذکر الله تطمئن القلوب💝💝
2720
کلا وقتی بچت پسر باشه نسبت به شوهرت ویار داری و ازش بدت میاد من هر کسی رو دور برم دیدم پسر دار بود ب ...

نه بابا مادر من حامله بود سر من که دخترم به بابام ویار داشت

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
ویارم شدیده کلا،ولی تحمل شوهرمم ندارم کنارم باشه

اینجوری بهش برمیخوره خب بهش توضیح بده بخاطر بارداریته دست خودت نیست اصلا بگو الان عقلم و قلبم تو شکممه کنترلم میکنه

هرکی لایک کنه فوشش میدم❤️😡هیچ کس لایک نکنه ❤️لایک نکنین عزیزان خانواده ❤️ لایک نکن بدم میاد😡 درخواست دوستی ندین لطفا 
2714