2703
2553
عنوان

مزاج شناسی ( خانم هایی که باردارن حتما بخونن )

| مشاهده متن کامل بحث + 1344621 بازدید | 9350 پست
سلام نه اولین انتقالم منفی شد.فقط پیاده روی میکنم اما نه بصورت مداوم .تو فروردین دوباره باید برم تو ...

ان شاءالله خدا دست هممونو بگیره.خدا به هممون کمک کنه ان شاالله..درست میشه غصه نخور

لایک نکنید خیلی ممنونم

من خودم همیشه دنبال اینم بدونم مزاج فلان چیز چیه و خیلی وقتی اینکه بدونی مصلح اون ماده غذایی که خوردی رو بدونی وقتی زیاده روی میکنی تو خوردنش راحت میتونی جلوی حال بد رو بگیری و بر اساس سردی و گرمی غذاها و میوه ها و ... میشه راحتتر انتخاب کرد که چی رو باید بخوری و یا چی نخوری یا اگه خوردی نساخت چی باید پشت بندش بخوری که حالت بد نشه، من سایت بلدشیم و همیشه دنبال میکنم برای مزاج و طبع غذاها 

https://baladshim.ir/سلامتی/خواص-مواد-غذایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان، هی چرخ بزن در دل من، دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد در پیکر من دو قلب دارد ضرباان  28 خرداد 1401 دخترکم پا به دنیای عاشقانه من و باباش گذاشت، امیدوارم رفیق های خوبی برای همدیگه باشیم... دعا کنید لایق بهترین  هدیه خدا باشم و بتونم خوب تربیتش کنم... حس شیرین مادری رو برای همه منتظرا آرزو میکنم
2720

سلام حسنا خانم خواهش میکنم اگر خوندی جوابم بده‌.من چندسال گرفتار کهیر هستم گرمی نمیتونم بخورم ادویه سره کردنی مواد افزودنی و خیلی چیزا و شدید خارش و تاول کل بدن.هر چیزی میخورم موقتی الان هر دو روز ی قرص سیتریزین میخورم چون عصبی میشم دیگه . میگن چیزای سرد خوبه هم ک زیاد نمیشه خورد چون هم رحمم سرد و هم برای بارداری مشکل پیش میاد.از طرفی یبوست دارم وحتی موقع دفع ببخشید خون میاد و بیرون زدگی چند روزی ی بار اونم.مشکلاتم جوریه ک همش ب هم ربط دارن و نمی‌دونم سردی رحم عفونت  دارم.کهیر و یبوست موقع پریودی هم 4روز اول فقط لکه بینی و کلا 10روز مشکل کیست و اینا هم ندارم سونو کامل دادم .توروخدا بگین چیکار کنم 

سلام حسنا جون من خیلی ساله یبوست دارم و انواع و اقسام دکترا رو رفتم و هر دارویی استفاده کردم از شیمیایی تا گیاهی،بی تاثیر نبوده اما چند وقتیه تشدید شده طوری که بدون دارو اجابت مزاج انجام نمیشه،دکتر میگه باید روده بزرگ رو برداری!!! توصیه یا راهکاری میتونی بهم بدی؟؟ممنونم