2726
عنوان

عید کدوم شهرم برم شلوغ نباشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 85 بازدید | 27 پست
چون دخترم 10 ماهشه و بسیاررررر اذیت میکنه دوست داشتم جایی برم نزدیک تهران و خلوت
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)
مرسی از راهنماییون
اِلـــهـی و ربّـی مـَـن لـی غیــرُک ( جوجه مامان 6اردیبهشت94 اومد بغلم[smiley]s/sm_57.gif[/smiley] .خدایا شکرت. برا سلامتی همه نینی ها صلوات ***اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ***)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام ببخشید الان دیدم . البته من تبریزی نیستم . ببین مسجد کبود و موزه آذربایجان خوبه . کی بالاتر از میدان ساعت . کنار خیابان اصلی است . تو عید اینقدر تبریز خلوته رفت و امد خیلی راحته . اونجا راهنمای گردشگری بگیرید . تورهای گردشگری رایگان هم دارند . من چند سال پیش عید اونجا بودم . خوش گذشت . یه موزه مشروطه داره و یه موزه دیگه که خیلی جالب بود . کوه عون ابن علی هم خوبه ولی عید احتمالا سرد باشه . لاله پارک هم که کنار بزرگراه پاسداران هست . مرکز خرید بزرگی هست ولی من شنیدم گرونه . من نرفتم . مجموعه ال گلی هم که زیباست . البته اگه عید درخت ها سرسبز بشن .
برا گردش هم کلیسای سنت استپانوس خیلی قشنگه . محوطه اش هم باغ توت هست و امکانات رفاهی داره . نمازخونه و ....... . سر راهتون به کلیسا یه پارکی هست در مجاورت کاروانسرای قدیمی ویو خوبی داره و همینطور ژئو پارک . راستی طرف دیگه شهر هم آسیاب خرابه هست . آبشار بسیار زیبایی داره